تورهای مفتکی؛ دوحه، زاگرب، استانبول
13273
عجب جماعت خنده‌داری هستیم!
10 دی 1398
553
ایرانی
هم پول اضافه می‌دهیم، هم زجر بیشتر می‌کشیم و هم اساب تفریح و بهره‌مندی مضاعف خارجی‌ها می‌شویم!

روزنامه گل- رسول بهروش

یعنی قشنگ فوتبال خنده‌داری داریم؛ آنقدر که اگر یک غریبه را بیاوری و اوضاع را با جزییات و رسم شکل برایش توضیح بدهی، از خنده روده‌بر می‌شود. شما را به خدا فقط یک گام از هیاهوی روزمره فاصله بگیرید و شاهکار مدیریت بی‌کفایت ایرانی را ببینید:

- کافی بود 110 هزار یورو قسط حقوق آندرا استراماچونی به موقع پرداخت می‌شد. در این صورت او هنوز داشت در ایران کار می‌کرد، در سه بازی آخر نیم‌فصل روی نیمکت استقلال بود و شاید آن پنج امتیاز حیاتی هم از کف نمی‌رفت. الان اما به خاطر همان تاخیر چند روزه کذایی، استرا فسخ کرده و رفته، اعتبار مملکت لطمه دیده، 50 هزار یورو پول اضافی به مربی ایتالیایی پرداخت شده و کل مسوولان اجرایی کشور هم دنبال بازگرداندن شازده افتاده‌اند. او الان اگر بیاید با قرارداد جدید می‌آید که این خودش ضرر است. غیر از این، یک تیم از دست‎‌اندرکاران استقلال برای مذاکره به ایتالیا رفتند، یک تیم برای واریز پول راهی ترکیه شدند و یک تیم هم الان در هوای مطبوع دوحه دارند چانه می‌زنند! همه اینها هم به خرج استقلال است و همه اینها هم از همان تاخیر کذایی در پرداخت اولیه ناشی می‌شود. شما بگویید؛ خداوکیلی جماعت خنده‌داری نیستیم؟ هم پول اضافه می‌دهیم، هم زجر بیشتر می‌کشیم و هم اساب تفریح و بهره‌مندی مضاعف خارجی‌ها می‌شویم!

- پرسپولیس را ببینید. عین همین داستان را با برانکو ایوانکوویچ داشتند. طرف این همه وقت در ایران بود، پولش را ندادند. او هم یک فصل از قراردادش مانده بود که فسخ کرد و رفت و در مورد او هم عزم همه‌گیر ملی برای جبران مافات به وجود آمد. هی التماس و دعوت که بیا پولت را بگیر و مربی کروات که چهار سال با همه تحریم‌ها ساخته بود، دیگر زیر بار دریافت نقدی پول و مخاطراتش نرفت. الان برانکو جدا شده و مدیران پرسپولیس هم تغییر کرده‌اند، اما تقلا و تکاپو برای تسویه‌حساب با پروفسور ادامه دارد. غیر از همه هزینه‌های مادی و معنوی که در اثر این غفلت به کشور وارد شده، الان باشگاه پرسپولیس دارد تورهای رایگان زاگرب برای مسوولانش برگزار می‌کند. بر همین اساس استاد خواجه‌وند و یک عزیز دیگر چند روزی برای مذاکره با برانکو راهی کرواسی شدند که البته نتیجه‌ای به دست نیامد. دیروز هم آقای انصاری‌فرد فرمودند توافق با برگزاری یک یا دو جلسه حاصل نمی‌شود. پس خیال‌تان راحت؛ تورهای مفتکی همچنان پابرجاست.

- سر ماجرای شکایت مضحک استقلال به دادگاه عالی ورزش بابت سوپرجام، حمیدرضا گرشاسبی گفت: «دست استقلالی‌ها درد نکند؛ یک تور مجانی لوزان برای ما گذاشتند که خیلی هم خوش گذشت!» نگران نباشید؛ با این مدیریت ناکارآمد و فرافکن دولتی، با این سیستم دایورت مشکلات روی بعد و بعدی‌ها، حالا حالاها از این تورها خواهیم داشت!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها