12791
رضایی: چرا نباید به کلوب بروژ برگردم؟!
13 آذر 1398
457
ایرانی خارجی
کاوه رضایی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا اعلام کرد مصدومیتش در کلوب بروژ را سرانجام یک پزشک ایرانی برطرف کرده است.

روزنامه گل -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه Het Nieuwsblad بلژیک، کاوه رضایی دلیل دوران ناموفقش در کلوب بروژ را به خوبی می‌داند. او که لذت فوتبال را در بهترین تیم بلژیک از دست داده بود، در شارلوا توانست دوباره آن را به دست آورد. رضایی در فصل جاری ژوپیلر لیگ بلژیک به صورت قرضی در اختیار شارلوا قرار گرفت.

مهاجم ایرانی درباره دوران ناموفقش در کلوب بروژ اظهار داشت: ترجیح می‌دهم درباره فصل گذشته صحبت نکنم. واقعاً یک درام بود. به شدت مصدوم بودم و باید به میدان باز می‌گشتم. می‌خواهم آن را رها کنم. برای رفتن به کلوب بروژ خودم تصمیم گرفتم و نمی‌دانستم آیا این بهترین راه است یا خیر.

رضایی ادامه داد: آیا اگر صد درصد آماده بودم بازی می‌کردم؟ در طول شش ماه دوره تمرینی باید قرص‌های ضددرد مصرف می‌کردم، زیرا هیچ‌کس نمی‌توانست این مشکل را برطرف کند. فکر می‌کنم خیلی بدشانس بودم. در نهایت به پزشکم در ایران مراجعه کردم که توانست مشکلم را برطرف کند.

مهاجم کنونی تیم فوتبال شارلوا درباره احتمال بازگشت به کلوب بروژ گفت: فکر می‌کنم کلمنت (سرمربی کلوب بروژ) انسان بسیار خوبی است. این را از افرادی که با او کار می‌کنند هم شنیدم. افسوس می‌خورم که شرایط بهتری در لیگ قهرمانان اروپا ندارند. با وجود‌ مصدومیتم دوران خوبی در کلوب بروژ داشتم. کلوب بروژ باشگاه پرحرارتی است و چرا نباید به آنجا بازگردم؟!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها