به حسین آقا اعتماد و اعتقاد کامل داریم و به حرفش عمل می کند
12779
واسعی: لغو بازی بیشتر به ضرر پیکان شد تا تراکتور!
12 آذر 1398
423
ایرانی
بازی پیکان با تراکتور یکی از جدال های هفته دوازدهم لیگ بود که در کنار بازی پرسپولیس و نساجی در پایتخت به خاطر آلودگی هوا لغو شد.

روزنامه گل -مسابقاتی که برگزاری آن ها می توانست به حل پیچیدگی های جدول در شب باخت پدیده و تساوی سپاهان و استقلال کمک زیادی کند. سعید واسعی هافبک گلزن و گلساز پیکانی ها بابت لغو بازی این تیم مقابل تراکتورسازی حسابی ناراحت است و ناراحتی بیشتر او بابت اطلاع رسانی صورت گرفته به خاطر لغو این مسابقه است.


تمرینات پیکان چطور پیش می رود؟


شرایط از لحاظ فنی خوب است و زیر نظر کادرفنی به خوبی کار را پیش می بریم و امیدوارم در بحث تعهدات هم باشگاه در کنار ما باشد و کار را با قدرت ادامه پیدا کند.

 

در بحث تعهدات منظورت پرداختی باشگاه است؟


بله یک بخشی از قراردادها مانده که امیدوارم باشگاه همراهی کند و این موضوع انجام شود.

 

بازی مهم شما با تراکتور هم که لغو شد؟


واقعا تأسف خوردیم که این بازی لغو شد چون کاملا آماده بودیم. بعد بازی با سپاهان که خیلی خوب بودیم و به حق مان در آن بازی نرسیدیم برای این بازی هم آماده بودیم اما یک ساعت قبل که بازی به ما اعلام کردند که بازی لغو شده است.

 

اما هوای تهران آن روز به نوعی بود که شاید می شد بازی برگزار شود؟


به نظر ما هم این امکان وجود داشت که بازی برگزار شود اما استانداری اعلام کرد که شاخص هوا این اجازه را نمی دهد. به هرحال ای کاش با این همه اطلاعاتی که می توانند یکی، دو روز قبل داشته باشند به طوری برنامه ریزی می شد که باشگا ها این همه هزینه انجام نمی دادند. ما با فکر بازی به هتل رفتیم و یک ساعت قبل بازی که لغو می شود حسابی به بچه های تیم لطمه زد.

 

این هفته هم که بازی خیلی سختی با نفت آبادان دارید؟


اگر بازی های ما را دنبال کرده باشید تیم از لحاظ فنی عملکرد بسیار خوبی دارد و نشان دادیم هر روز در مسیر پیشرفت هستیم. در یکسری بازی ها متاسفانه شانس نیاوردیم که اگر این طور نبود بدون شک با بازی و نمایش خوبی که داشتیم شرایط مان در جدول بهتر از این بود.

 

به بازی سپاهان اشاره کردی که جلوی پیکان خوب بودید اما قبول داری که شانس آوردید بیشتر گل نخوردید؟


سپاهان فرصت داشت اما ما به مراتب بهتر بازی کردیم و در بیشتر اوقات مالک توپ و میدان بودیم. در این بازی چند موقعیت خوب گلزنی داشتیم و با بدشانسی و اشتباه داور حذف شدیم.

 

این اشتباه داوری به سپاهان در بازی با استقلال هم کمک کرد.


به هرحال در این مورد باید کارشناسان صحبت کنند اما استقلال هم در 4، 5 بازی است که در دقایق آخر گل می خورد و جدا از اشتباه داوری در این زمینه هم بدشانس بودند.

 

فرکی قول داده بود که پیکان را به سهمیه آسیا برساند. این اتفاق شدنی است؟


به نظرم با این همه بدشانسی با 2 بازی عقب افتاده برای پیکان نتایج بدی نگرفتیم. ما کاملا به حسین آقا اعتقاد و اعتماد داریم و مطمئن هستیم مربی ای که 2 قهرمانی لیگ در کارنامه اش دارد، به حرفی که زده عمل می کند. با این حال لغو این بازی ها تاثیر زیادی در روند خوب تیم دارد و ما مدام به این خاطر عقب می افتیم و انرژی زیادی را هم از ما می گیرد.

 

راستی نوار گلزنی ات هم چند هفته ای است که قطع شده. هنوز هم سر قول و قرارت بابت گلزنی در لیگ امسال هستی؟


بله هستم و خدا را شکر در هفته ای اخیر گل نزدم اما پاس گل دادم و بسیار خوشحالم چون مهم تاثیرگذار بودن در تیم است. تازه حدود یک سوم لیگ گذشته و 3 گل زدم و 3 پاس گل دادم و هنوز هم سر قولی که دادم هستم و 10 گلی که گفتم را امید به خدا خواهم زد.
 

سیدیاسر رضوی

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها