12760
ستوده: یزدانی 6 هفته نیاز به درمان دارد
11 آذر 1398
355
ایرانی
دکتر کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال به سایت رسمی این باشگاه در خصوص مصدومان این تیم گزارش ارائه داد.

روزنامه گل -

 گزارش دکتر کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال به سایت رسمی این باشگاه در خصوص مصدومان این تیم:

▫️ضمن عرض تبریک بابت نمایش‌های خوب و روند رو به رشد استقلال به هواداران، درباره سياوش يزدانی باید بگویم که پس از معاينات بالينی و ام آر آی مشخص شد كه این بازیکن از ناحيه همسترينگ پای راست دچار آسيب ديدگي درجه دوم به ميزان ١٧ سانتی‌متر گرديده است كه حداقل به مدت ٦ هفته نياز به درمان خواهند داشت و سپس با انجام معاينات تكميلی و ام آر آی مجدد از ايشان، تصميم گيری خواهد شد.

▫️در مورد شجاعيان باید بگویم که روند درمانی به خوبی پيش می‌رود و از نظم ايشان در همكاري با تيم درمان متشكر هستيم كه در كمال دقت و نظم با حضور به موقع و كليه همكاری‌های لازم را در روند درمان را انجام می‌دهند.

▫️میلاد زکی‌پور دچار آسيب نادر عضله منتهی به مينسك خارجی شده بود. پس از انجام ام آر آی متعدد و مشاوره با جراحان ارتوپد فوق تخصص زانو و با جميع مشورت‌ها كه بين آن‌ها در مورد نياز به جراحی و يا درمان فيزيوتراپی حاصل شده بود، نهايتاً درمان با انجام فيزيوتراپی ،آب درمانی و ....ادامه پيدا نمود. زکی‌پور روند خوبی داشته‌ و در ابتدای هفته آينده از او در داخل زمين تست های فانكشنال (عملكردی) به عمل خواهد آمد و در صورت عدم مشكل و موفقيت در اين تست ها به تيم اضافه خواهند گرديد و در غير اينصورت تصميم ديگری اتخاذ می‌گردد.

▫️خوشبختانه بقيه بازيكنان شرايط خوبی دارند و بدون هیچ مشکلی می‌توانند به تیم کمک کنند.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها