12592
بیانیه فدراسیون فوتبال درباره دو شکست پیاپی تیم ملی
24 آبان 1398
3007
ایرانی
روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره دو دیدار اخیر تیم ملی ارائه کرد.

روزنامه گل -

به گزارش  سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در اطلاعیه روابط عمومی فدراسیون آمده است؛

۱.شکست در ذات خود اگرچه تلخ و حزن آور است اما بی شک در زوایای پنهان خود حاوی درس های مهمی است.

فدراسیون فوتبال ضمن عذرخواهی از نتایج دو دیدار اخیر تیم ملی،تاکید می کند ارزیابی تمامی مباحث مرتبط  جهت بررسی دقیق فرآیندهای طی شده و بهره وری از ظرفیت های بالقوه آتی آغاز شده و نتایج آن به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.

۲. . کادر فنی و بازیکنان تیم ملی در دو مسابقه اخیر تلاش خود را انجام دادند و فدراسیون فوتبال تمام کارهای لجستیک و پشتیبانی اعم از پرواز چارتر، هتل و… را انجام داد.  بی شک فدراسیون ضمن تاکید بر باز بودن باب گفت و گو بر این باور است شرط انصاف، نقد منصفانه در جهت اصلاح و کمک به تیم ملی در میدان های بعدی است.اتفاقی که از شب گذشته تا امروز در کلام راهگشا و پرمحتوا بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان ارزنده فوتبال کشوروهمچنین آحاد مردم هویدا بود و در این میان اما برخی معدود از فرصت استفاده کرده و اغراض شخصی را علیه فوتبال ملی بر زبان آوردند که البته چهره آنان برای مردم که صاحبان واقعی فوتبال هستند شناخته شده است. لیک فدراسیون وظیفه خود می داند با مردم بی پرده سخن بگوید و لاجرم از نقش عده ای در برهم زدن آرامش فوتبال و افشا هویت آنان در زمان مقتضی پرده بگشاید بی شک اما رویه غالب در جهت نقد کارگشا و دلسوزانه می تواند زمینه ساز تکرار روزهای خوش فوتبال در سطح ملی باشد. بازه زمانی به وجود آمده در این مرحله،بهترین زمان جهت ترمیم امور مربوطه است و فدراسیون فوتبال در این راه کمترین فرصت را از دست نخواهد داد تا فروردین ۹۹ استارت دوباره ای بر آغاز درخشش دوباره یوزها باشد‌،آن هم در فرصت حضور تماشاگران خونگرم ایرانی در سه مصاف حساس خانگی که از هم اکنون برای آن بهار دل انگیز لحظه شماری می کنیم.

از یاد نبریم تاریخ فوتبال مملو از روزهایی است که مردان حماسه ساز فوتبال ملی در سخت ترین لحظات برگ های تازه ای از افتخار را به این کتاب قطور افزوده اند و باور داریم تیم ملی بازمی گردد‌.

۳.توضیح مهم دیگر در بحث برگزاری بازی دوستانه در فیفادی آتی است‌فدراسیون فوتبال رایزنی ها را از مدت ها قبل آغاز کرد.

استرالیا، ژاپن، چین، پاراگوئه، برزیل،امارات،لیبریا،هند و گرجستان کشورهایی بودند که فدراسیون با آنها به مرحله مذاکره رسید.در این میان،درخواست رقم های بالا از سوی شرکت های برگزارکننده،عدم توافق بر سر محل برگزاری و بعضا تمایل نداشتن به مسابقه در آن تاریخ در نهایت باعث عدم انجام مسابقه شد.

نقدهای مطرح شده در این باره قطعا دلسوزانه است اما توجه به مشکلات فدراسیون در حوزه های مرتبط قطعا می تواند روشنگر مباحث باشد.دیدگاه های کاربران (4 دیدگاه)
کی روش 24 / 08 / 1398 56 : 10 : 21

فقط کی روش اینها همه ماس مالیه


محمود 24 / 08 / 1398 25 : 27 : 18

لطفا کسی را که برای سرمربی میاورید شخص در حد نام ایران باشد نه کسی که شما به ان خط میدهید امثال شجاع و سید جلال باید به تیم ملی دعوت بشوند نه اینکه بخاطر اقای تاج از لیست حذف میشوند و امثال این دلال موزامبیکی را باید از فوتبال ایران حذف شوند


محمدی 24 / 08 / 1398 58 : 54 : 14

اول اینکه این مربی که شما انتخاب گردین در حد تیم ملی ایران نیست دوم آقای شجاعی و ابراهیمی هر دو بازی که تیم باخته جزع بدترین بازیکن زمین بودند.


ashvan 24 / 08 / 1398 26 : 14 : 10

فاتحه خواندین تو تیم ملی


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها