چرا این هست و چرا آن نیست
12575
دو کلیدواژه بعد از باخت؛ شجاع و شجاعی!
23 آبان 1398
3552
ایرانی
خیلی‌ها بار دیگر می‌پرسند شجاع خلیل‌زاده که در این سال‌ها جزو بهترین مدافعان میانی لیگ برتر بوده چرا جایی در تیم ملی ندارد؟

روزنامه گل- بعد از شکست تیم ملی کشورمان برابر عراق، همانقدر که مردم و رسانه‌ها به بازی ضعیف و اخراج ناشیانه مسعود شجاعی پرداختند، در مورد غیبت شجاع خلیل‌زاده هم بحث شد. ساختار دفاعی تیم ملی در عصر ویلموتس بسیار آسیب‌پذیر نشان داده، طوری که ما حتی به کامبوج هم پنالتی دادیم. مخصوصا بعد از دریافت گل دوم از عراق که ایران را در معرض حذف زودهنگام قرار داده، خیلی‌ها بار دیگر می‌پرسند شجاع خلیل‌زاده که در این سال‌ها جزو بهترین مدافعان میانی لیگ برتر بوده چرا جایی در تیم ملی ندارد؟ گل دوم عراق از روی هوا به ثمر رسید و جای خالی یک مدافع بلندزن مطمئن در آن صحنه به وضوح حس می‌شد.دیدگاه های کاربران (4 دیدگاه)
مهسا 23 / 08 / 1398 30 : 35 : 22

حتی توگلل اول هم امید ابراهیمی مقصر بود پاس داد به مهاجم عراق


مهران 23 / 08 / 1398 22 : 22 : 22

بدون شک اردوهای بلند مدت در فیفادی های اینده و هماهنگی تیم قادر به شکست عراق و بحرین در تهران هستیم،همانطوری که به کیروش زمان کافی داده شده و باخت به لبنان و ازبکستان و تساوی های پیاپی با قطر اونو در لبه پرتگاه نزاشت باید به مارک ویلموتسم زمان کافی داده بشه و زمان اردوهای در فیفا دی هم بلند مدت باشه.


سیاوش 23 / 08 / 1398 59 : 52 : 21

بس کنین این بازیه کثیف اخه چرا چرت میگین دیگه خیلی راحت بگین پرسپولیسی هستین دیگه چرا دلیل مدرک میارین تمام عالم و آدم و میکوبین که بگین بازیکنای تیم محبوبتون خوبن واقعا جالبه بهترین دفاع فصل قبل استقلال بوده ولی شجاع خیلی خوبه


کیوان 23 / 08 / 1398 38 : 51 : 21

فدراسیون اصفهانی بخاطر اینکه شجاع از سپاهان به پرسپولیس رفت باهاش لج کردن و تا زمانی که تاج و ساکت راس فدراسیون هستند از حضور شجاع در تیم ملی خبری نیست،آخه کینه و دشمنی تا این حد؟که باعث حذف تیم ملی بشه!!!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها