اعتصاب بازیکنان کار خوبی نبود باید صبورتر باشند
12537
چنگیز:‌ با رفتن فتحی مشکل استقلال حل نمی‌شود
22 آبان 1398
321
ایرانی
هاجم سال‌های دور استقلال و تیم ملی اعتقاد دارد استقلال اگر همین روند را ادامه دهد می‌تواند یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد.

حسن بابازاده / عبدالعلی چنگیز مهاجم سال‌های دور استقلال و تیم ملی اعتقاد دارد استقلال اگر همین روند را ادامه دهد می‌تواند یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد با وی در خصوص شرایط استقلال و تیم ملی به صحبت پرداختیم.

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال روند رو به رشدش را آغاز کرده و فکر می‌کنم در ادامه آنها بتوانند شرایط بهتری را به دست بیاورند آنها به یک نظم تاکتیکی خوبی دست پیدا کردند و اگر بتوانند در دو بازی آینده خودشان شرایطشان همین گونه باشند می‌توانند خودشان را به عنوان یک مدعی مطرح سازند.

یعنی اعتقاد دارید عیار استقلال هنوز مشخص نشده است؟

البته که با گذشت 10 هفته می‌توان پیش بینی کرد چه تیم‌هایی شرایطشان بهتر از بقیه است همچون در سال‌های گذشته در لیگ ایران همیشه چند تیم هستند که مدعی قهرمانی هستند استقلال پرسپولیس تراکتور سپاهان مدعی قهرمانی در لیگ ایران هستند و بقیه تیم‌ها برای میانه‌های جدول تلاش می‌کنند امیدوارم که استقلال در ادامه بهترین از این هم بشود.

با کسب نتایج خوب حاشیه‌های استقلال تمامی ندارد و بازیکنان به دلیل مشکلات مالی اعتصاب کردند

کار خوبی نبود به نظرم بازیکنان باید کمی صبرشان را بیشتر کنند زیرا آنها می‌د‌انند که در فوتبال ایران باشگاه مشکل مالی دارند شما ببینید خود فدراسیون فوتبال برای پرداخت پول ویلموتس مشکل دارد وای به حال دیگر باشگاه امیدوارم دیگر چنین اتفاقی در باشگاه‌ها رخ ندهد زیرا تیم‌هایی که هوادار دارند و می‌بینند که بازیکنان به خاطر پول اعتصاب می‌کنند احساس بدی به آنها دست می‌دهد تمام خوشی هواداران به موفقیت‌های تیم‌هایشان است.

به نظر شما مدیریت استقلال باید تغییر کند

در ایران مدیریت کردن زیاد کار سختی نیست زیرا یک تیم با انبوهی از بدهی را به شما تحویل می‌دهند وقتی یک مدیر جدید هم می‌آید او هم به این بدهی‌ها اضافه می‌کند و می‌رود و سال‌ها همین اتفاق تکرار می‌شود تا زمانی که باشگاه‌ها خصوصی نشوند هیچ تغییری در فوتبال ایران به وجود نمی‌آید. با رفتن فتحی هم مشکلی از استقلال برطرف نمی‌شود.

عملکرد استراماچونی را در این مدت چطور دیدید؟

استراماچونی مربی باهوش و توانمندی است و همان طور هم که دیدید توانست استقلال را متحول سازد. او از یک کشوری آمده که در فوتبال دنیا صاحب سبک است و اگر بتواند بر حاشیه‌های استقلال غلبه کند می‌تواند در این تیم موفق شود.

شما سال‌ها در کشورهای عربی مربیگیری کرده‌اید تیم ملی هم باید به مصاف عراق برود.

بازی سختی است عراق همیشه برای ایران دردسر درست کرده من فکر می‌کنم تیم ملی بازی سختی در پیش داشته باشد اگر اسیر جنگ روانی عراقی‌ها نشویم می‌توانیم پیروز شویم.

مارک ویلمتوتس هم به خاطر مشکلات مالی قصد ترک ایران را داشت.

مطمئن باشید ویلتومتس از ایران نمی‌رود زیرا بهترین تیم چند سال اخیر ایران را در اختیار او  گذاشتند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها