بازیکنان زود عصبانی ‌می‌شوند، شاید اعصاب‌ها خراب باشد!
12492
باقری: ویلموتس شناخت خوبی از عراق دارد
20 آبان 1398
354
ایرانی
مربی تیم پرسپولیس گفت: متاسفانه بازیکنان تیم ما زود عصبانی می‌شوند و پرخاش می‌کنند.

روزنامه گل -

کریم باقری در حاشیه تمرین امروز عصر تیم ملی بزرگسالان گفت: ابتدا تشکر می‌کنم از اعضای تیم ملی که من را دعوت کردند. امروز به این تمرین آمدم تا در کنار بازیکنان باشم و شرایط بازیکنان خودمان و همچنین بازیکنان دیگر را ببینم. ما بازی سختی مقابل عراق داریم. سرمربی تیم ملی هم که صحبت می‌کرد شناخت خیلی خوبی از تیم عراق دارد. امیدوارم این بازی را با یک نتیجه خیلی خوب پشت سر بگذاریم.

باقری در مورد مسائل روحی و روانی تیم ایران گفت: من فکر می‌کنم یکی از نقاط ضعف تیم دیر جمع شدن بازیکنان باشد، البته نقطه ضعف نمی‌توان به آن گفت. ان‌شاءالله مشکلی در بازی با عراق به وجود نمی‌آید. همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند. مسلما آنها تلاششان این است که یک نتیجه خوب کسب کنند و خودشان را در جدول بالا بکشند و من فکر می‌کنم می‌توانند به نتیجه دلخواه برسند.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نتیجه بازی مقابل بحرین غافلگیرکننده بود و مردم نگران بازی مقابل عراق هستند، گفت: همه بازیکنان تیم ما بازیکنان باتجربه‌ای هستند، اما متاسفانه مشکلی که نه در تیم ملی بلکه در فوتبال ما وجود دارد، این است که بازیکنان زود عصبانی می‌شوند و به خودشان، تیم حریف و داور پرخاش می‌کنند که نمی‌دانم به چه خاطر است. این یکی از معضلات است و شاید اعصاب‌ها خراب باشد! بازیکنان بازی به بازی بهتر می‌شوند و امیدوارم با تمرکز خوب و انگیزه خوب یک نتیجه خوب بگیرند.

وی در مورد اینکه قبل از بازی با بحرین به سرود ملی ایران توهین شد و بازیکنان تیم ملی به هم ریختند، چه توصیه‌ای برای آن‌ها دارد گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این مسائل همیشه وجود دارد، سرمربی تیم هم به این موضوع اشاره کرد. این اتفاقاتی است که می‌افتد. شما باید حواستان جمع باشد و با تمرکز بالا در زمین حاضر شوید. بهترین پاسخ به این رفتارها این است که با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم و فکر می‌کنم این بهترین حرف برای کسانی باشد که این شایعات را مطرح می‌کنند.

باقری در پاسخ به این سوال که کالدرون در مورد سرمربی استقلال صحبت کرده و اعلام کرده من مربی نیستم که صندلی را پرت کنم، گفت:‌ در مورد این مساله صحبت نمی کنم.

مربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود پس از پنالتی که علیپور چیپ زد و آن را خراب کرد، در رختکن بر سر این بازیکن داد زده است گفت: این مسائل برای آن بازی بوده و هرچه بوده تمام شده، لطفا سوال‌های جدید از من بپرسید!

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها