یحیی گل‌محمدی، فرشید اسماعیلی و حالا علیپور
12190
چیپ‌هایی که بی موقع زده شد
12 آبان 1398
429
ایرانی
پرسپولیس بعد از دو برد پیاپی در لیگ برتر روز پنجشنبه میزبان ماشین سازی تبریز بود.  

روزنامه گل - پرسپولیس بعد از دو برد پیاپی در لیگ برتر روز پنجشنبه میزبان ماشین سازی تبریز بود. بازی بدون گل دنبال می‌شد که در دقایق پایانی پرسپولیسی‌ها یک پنالتی بدست آوردند. علی علیپور امید اول گلزنی پرسپولیسی‌ها که هفته‌ی گذشته مقابل شاهین هت‌تریک کرده بود، پشت ضربه‌ی پنالتی ایستاد. علیپور که این فصل یک پنالتی مقابل حامد لک در بازی جام حذفی دو تیم از دست داده بود، اینبار هم نتوانست پنالتی خود را مقابل لک تبدیل به گل کند. این بازیکن تصمیم گرفت پنالتی را چیپ بزند و حامد لک به راحتی پنالتی را در دقیقه 90 مهار کرد تا 2 امتیاز حساس برای پرسپولیس از دست برود. 2 امتیازی که شاید در آخر فصل خیلی به درد پرسپولیسی‌ها بخورد.

رسول خطیبی که سرمربی ماشین سازی است و حسابی به پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس اعتراض داشت، خودش در لیگ برتر پنالتی چیپ مقابل پرسپولیس از دست داده. خطیبی در بازی هفته آخر سپاهان و پرسپولیس در لیگ پنجم که با پیروزی سپاهانی‌ها همراه شد، در حالی که سپاهان با 2 گل از میهمان خود جلو بود ضربه پنالتی خود را چیپ زد که محمد محمدی به راحتی پنالتی او را گرفت.

علیپور اولین بازیکن پرسپولیس است که در لیگ برتر پنالتی چیپ از دست داده. پیش از او، پرسپولیسی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا در بازی مقابل الریان قطر توسط مهدی طارمی پنالتی چیپ از دست داده بودند. تیم برانکو در آن بازی بعد از اینکه در نیمه اول طارمی پنالتی چیپ خود را به بیرون زد، در نهایت با تساوی بدون گل مقابل میهمان خود متوقف شد.


تازه ترین خبرها