12166
فتحی: خواهان تغییر زمان بازی با صنعت نفت هستیم
11 آبان 1398
310
ایرانی
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد که باشگاه استقلال خواهان تغییر زمان بازی این تیم برابر صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر است.

روزنامه گل -

امیرحسین فتحی در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال درباره ساعت بازی آبی‌پوشان با صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر و بلیت‌فروشی اینترنتی این بازی گفت: پس از همکاری همه جانبه باشگاه استقلال درباره تغییر ساعت بازی روز گذشته با تراکتور در تبریز، از سازمان لیگ و سایر نهادهای تصمیم‌گیرنده می‌خواهیم که ساعت بازی روز سه‌شنبه استقلال مقابل صنعت نفت آبادان را از ساعت 15:30 به ساعت 18 تغییر بدهند تا هواداران بیشتری جهت تماشای بازی به ورزشگاه بیاییند.

وی افزود: همچنین از مسئولان بلیت‌فروشی اینترنتی می‌خواهیم که مانند سایر شهرها بلیت‌فروشی اینترنتی تا پایان بازی استقلال مقابل صنعت نفت ادامه یابد. متأسفانه عده‌ای در تلاش هستند تا طوری وانمود کنند که باشگاه استقلال نمی‌خواهد چنین اتفاقی رخ دهد، درحالی که این یک دروغ بزرگ است. آرزوی من و همکارانم در مجموعه بزرگ استقلال این است که بازی روز سه‌شنبه با حضور حداکثری طرفداران عزیز استقلال برگزار شود. به طور ویژه پیگیر این دو موضوع هستیم و اخبار قطعی را به اطلاع خواهیم رساند.


تازه ترین خبرها