گزينه اول كالدرون، تركاند
12162
نه؛ او جونیور نیست!
11 آبان 1398
1246
ایرانی
کالدرون تا به حال به دفعات مدعی شده جونیور اولویت نهمش برای خط حمله بود و ترجیح می‌داد شیخ دیاباته را بگیرد

روزنامه گل- در این هفته‌ها که شیخ دیاباته عملکرد خوبی نداشت و بعدش هم مصدوم و خانه‌نشین شد، خیلی‌ها از اسم او کنار جونیور به عنوان خریدهای خارجی نامرغوب سرخابی‌ها یاد می‌کردند، اما دیاباته در بازی ديروز با تراكتورسازي به وضوح نشان داد توانایی‌های قابل توجهی دارد. مهاجم مالیایی استقلال با هت‌تریک در یک ورزشگاه مهم و یک بازی دشوار، عملا اعاده حیثیت کرد. شیخ حالا خودش را از صف جونیور جدا کرده و مهاجم برزیلی و ناموفق سرخپوشان را تنهاتر از هر زمان دیگری باقی گذاشته است.

اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد كه گابریل کالدرون این فصل به شدت از فقر مهاجم رنج برده و اتفاقات بازی با ماشین‌سازی، مشکلات او را بیشتر هم کرد؛ چرا که حالا علیپور هم دچار افت روحی خواهد شد. در عین حال جونیور که خرید خارجی او بود، احتمالا بدترین خارجی حال حاضر لیگ برتر است. کالدرون تا به حال به دفعات مدعی شده جونیور اولویت نهمش برای خط حمله بود و ترجیح می‌داد شیخ دیاباته را بگیرد. منتقدان تا قبل از بازی استقلال و تراکتور عقیده داشتند شیخ هم چندان آش دهان‌سوزی نیست، اما هت‌تریک دیاباته نشان داد اولویت اول کالدرون اصلا بازیکن بدی نبوده است. حالا کالدرون حتما با عصبانیت بیشتری اتفاقات پیش‌فصل را مرور خواهد کرد.دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
عرشیا 12 / 08 / 1398 40 : 40 : 06

اخه چرا زر مفت میزنی اسکل دیاباته قبل اومدن کالدرون پیش قراردادش بسته شده


مصطفی ریحانی 12 / 08 / 1398 00 : 36 : 00

اسم هر بازیکنی میاد می‌شنویم کیسه یا میخوادش یا خریده آخرم ناله میکنن که پول و بازیکن نداریم


علی 11 / 08 / 1398 59 : 42 : 10

گل جان،میدونم طرفدار تیم حکومتی پیروزی هستی،اما مردم رو احمق فرض نکن،چون قبل اومدن کالدرون دیاباته رو استقلال اول میخاست،حالا هم نمیخاددلالی مربی ات رو توجیه کنی،بیطرف و حق گرا باش نه رنگی


تازه ترین خبرها