12143
حسینی: وقتی به هواداران می‌گفتیم صبور باشند به خاطر این روزها بود
10 آبان 1398
288
ایرانی
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: نسبت به هفته‌های اول خیلی پیشرفت کردیم و آن موقع که به هواداران می‌گفتیم صبور باشند به خاطر این روزها بود.

روزنامه گل -

سید حسین حسینی پس از پیروزی پرگل استقلال مقابل تراکتور تبریز گفت: خداراشکر توانستیم در یک بازی سخت یک نتیجه فوق‌العاده بگیریم. جو ورزشگاه یادگار امام واقعا سنگین بود ولی توانستیم یک برد خوب بیاوریم و به همه بچه‌ها تبریک می‌گویم.

وی در خصوص اینکه استقلال توانست پس از 8 سال تراکتور را در تبریز ببرد، گفت:  من این موضوع را نمی‌دانستم ولی شما ببینید که چقدر نسبت به هفته‌های ابتدایی لیگ پیشرفت کرده‌ایم و الان تیم خوبی هستیم. آن موقع که به هواداران می‌گفتیم صبور باشند به خاطر این روزها بود و  این هم نتیجه‌اش است.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این بازی تقابل او  با رشید مظاهری بود؟  تصریح کرد: من کاری به این مسائل نداشتم. فقط می‌خواستم بهترین عملکرد را داشته باشم و با این بازی این موضوع را ثابت کردم.

حسینی در پایان درباره عملکردش در بازی با تراکتور خاطرنشان کرد: در چند هفته اول من خیلی تحت فشار بودم و هواداران در روزهای سخت از من حمایت کردند و خداراشکر امروز توانستم جواب حمایت آنها را بدهم. 


تازه ترین خبرها