خیلی زود باید مهاجم جدید خریداری شود
11770
عنایتی: هواداران استقلال می‌توانند تبریزی را از فشار خارج کنند!
23 مهر 1398
274
ایرانی
رضا عنایتی کاپیتان سابق استقلال این روزها مشغول استراحت است.

روزنامه گل -


وی که در این فصل در لیگ یک مشغول به کار بود بعد از استعفا، چند روزی را برای استراحت به خارج از کشور رفته است. با وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال و حضور بانوان در ورزشگاه به صحبت پرداختیم.


شرایط استقلال را دنبال می‌کنید؟


در یک سفر کاری به کشور امارات آمدم. خیلی وقت است از شرایط استقلال خبر ندارم، فقط در خبرها خواندم که آن‌ها دو بازی اخیرشان را پیروز شدند. امیدوارم بتوانند همین روند را ادامه دهند.


استقلال در پنج هفته اول نتوانست نتایج خوبی را کسب کند.


به‌هرحال با توجه به تغییراتی که در تیم به وجود آمده و بازیکنان زیادی از تیم جدا شده‌اند، این تیم نیاز به زمان دارد تا به شرایط ایده‌آل بازگردد. به‌هرحال جدایی 17 بازیکن از یک تیم شوخی نیست. بالاخره مربی باید از بازیکنانش شناخت پیدا کند تا بتواند براساس تفکراتش تیمش را ساماندهی کند.


خیلی‌ها معتقدند استقلال در خط حمله دچار مشکل است.


با توجه به اینکه دیاباته مصدوم است، محسن کریمی رباط پاره کرده و تبریزی هم نتوانسته هنوز انتظارات را برآورده کند، ضعف گلزنی در این تیم مشهود است و نمی‌توان آن را کتمان کرد. به‌هرحال مدیران استقلال باید هرچه زودتر مهاجم تراز اولی را جذب تیم کنند.


هواداران استقلال از عملکرد تبریزی رضایت ندارند. در این باره چه نظری دارید؟


در حال حاضر تنها کسی که می‌تواند به تبریزی کمک کند هوادار است و با توجه به شناختی که من از هواداران استقلال دارم آن‌ها می‌توانند تبریزی را از این فشار خارج کنند. به‌هرحال تبریزی هم باید قبول کند انتظارات از او بالاست و باید هرچه زودتر به شرایط ایده‌آل سابقش بازگردد.


فکر می‌کنید استقلال امسال مدعی قهرمانی باشد؟


امسال کار سخت است. تیم‌های مدعی زیاد هستند و باید از تک تک امتیازات استفاده کرد. تیمی هم می‌تواند قهرمانی را کسب کند که امتیازات را در همان نیم‌فصل اول جمع‌آوری کند. استقلال اگر بتواند تا دو هفته آینده به شرایط خوبش بازگردد، می‌توان گفت مدعی قهرمانی است.


تیم ملی هم توانست مقابل کامبوج به یک برد پرگل دست پیدا کند.


تکه‌های این بازی را دیدم و خیلی خوشحالم که تیم ملی بعد از مدتها یک برد پرگل را کسب کرد. خط حمله تیم ملی بسیار شرایط خوبی داشت و نکته مثبت این بازی حضور جوانها در تیم بود. این نشان می‌دهد که ویلموتس لیگ را هم زیر نظر دارد.


بانوان هم توانستند در این بازی به ورزشگاه بروند.


اتفاق خیلی خوبی بود و به کسانی که در این کار کمک کردند تبریک می‌گویم. حق طبیعی زنان است به ورزشگاه بروند و از نزدیک بازیها را ببینند. امیدوارم در لیگ هم این اتفاق بیفتد. به‌هرحال یک اتفاق بزرگ افتاده است. البته باید زودتر از اینها این اتفاق می‌افتاد.
 

حسن بابازاده


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها