استیلی با نظر کمیته فنی انتخاب شد
11670
تاج: ۵ مربی هدایت تیم امید را قبول نکردند
20 مهر 1398
211
ایرانی
رییس فدراسیون فوتبال گفت: یحیی گل محمدی، حسین فرکی، امیر قلعه نویی، مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان هدایت تیم امید را قبول نکردند.

مهدی تاج امروز در نشست ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک حاضر شد و درباره تغییرات کادر فنی تیم امید ایران توضیحاتی را ارائه کرد. رییس فدراسیون فوتبال گفت: بعد از کرانچار گزینه قطعی ما انتخاب مربی داخلی بود و برای همین با مربیان زیادی وارد گفت و گو شدیم. یحیی گل محمدی، حسین فرکی، امیر قلعه نویی، مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان از جمله گزینه های مد نظر آقای استیلی بودند که هیچ یک سرمربیگری تیم امید ایران را قبول نکردند.


تاج در گزارش به وزیر ورزش و جوانان گفت : در نهایت به آقای مجیدی رسیدیم و بعد از مدتی نظر کمیته فنی فدراسیون لزوم تغییرات در کادر فنی تیم امید بود و آقای استیلی در نهایت با نظر کمیته فنی فدراسیون فوتبال انتخاب شد.


رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به انسجام و وزن فنی کادر هدایت تیم امید ایران گفت: مجموعه خوب و همدلی الان در راس تیم امید ایران حضور دارد و به زودی امیر حسین پیروانی هم به این جمع اضافه می شود.


مهدی تاج درباره شانس تیم امید برای صعود به المپیک توکیو گفت : من به این تیم بسیار امیدوارم و امیدهای ایران نفر به نفر از همه حریفان بهتر هستند و شانس زیادی برای صعود داریم و از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک می خواهم پشتیبانی بیشتری از این تیم و فدراسیون داشته باشند. /  ورزش سه


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها