رد پای یک خبرنگار استقلالی در حضور مجیدی در فدراسیون
11656
آقای مجیدی! شما سفارش چه کسی بودید؟
19 مهر 1398
420
ایرانی
فرهاد مجیدی تیتر دیروز روزنامه گل را سفارشی دانست. و نوشت بازیکنان تیم ملی را قربانی بازی‌های کثیف خود نکنید.

روزنامه گل -عجب که چقدر سرمربی سابق تیم ملی کم‌حافظه است.همین هفته پیش بود که گل همان موضوعاتی را که مجیدی در تلویزیون برای مصداق دخالت در کارش مطرح کرد را به‌عنوان تیتر اول خود انتخاب کرد. از اینکه فرهاد فیلم دخالت‌های استیلی در کارش را دارد و یا اینکه می‌خواستند وقتی تیم مشغول بازی بوده بجای او تعویض کنند.حال پرسش از سرمربی جوان سابق تیم امید این است که آیا آن تیتر را فرهاد مجیدی به ما سفارش داده بود و استیلی نمی‌توانست چنین ادعایی را مطرح کند؟متأسفانه به نظر می‌رسد آقای اسطوره خیلی زود به قاضی رفته است.چراکه در همان جلد از تشکیل جلساتی و اتحادی برای زدن مجیدی هم خبر داده بودیم پس خودمان قاعدتاً نباید در این مسیر همراه باشیم.مجیدی از صبحانه‌های مشترک برای حمله به خود خبر داده بود اما اگر او این‌قدر آمار دقیق دارد می‌داند که گل در آن محافل نماینده داشته یا نه. گل در آن روز این اطلاعات را منتشر کرد و نوشت مجیدی با این اسناد سراغ تاج رفته است تا به او ثابت کند در کارش دخالت شده و بی‌دلیل حرف نمی‌زد.اما بعدازآن پرونده بسته نشد و تحقیقات ما هم ادامه پیدا کرد.تاج هم اتفاقاً به کمیته فنی‌اش سپرد تا بیشتر در این خصوص تحقیق کنند.خروجی کار هم مشخص شد.فرهاد مجیدی توانایی فنی قابل‌توجهی نداشته و بازیکنان و کادرفنی رضایت صددرصدی از سرمربی خود نداشته‌اند.تا آنجا که جلساتی هم در این خصوص برگزار شد.خروجی این نشست‌ها به تاج و کمیته فنی رسید و آن‌ها در سر دوراهی مجیدی و استیلی قرار گرفتند.فارق از آنکه استیلی انتخاب خوبی است یا نه به او رأی دادند. نگرش عجیب و یک‌جانبه مجیدی به اتفاقات بار اول نیست که رخ می‌دهد او در همین پرونده یک‌بار تاج را بهترین مدیر انتخاب کرد و بعد از عبور تاج از نامش در تلویزیون به وی تاخت. اتفاق که گواه آن است که فقط اگر خبر و تصمیمی همسو با خواست آقای مجیدی باشد ازنظر او پذیرفتنی است و در غیر این صورت سفارشی در کار است و پشت پرده‌ای دارد.البته که گل در طول این مدت تمام سعی‌اش را کرد تا با خود فرهاد هم ارتباط برقرار کند و صحت وسقم اخبار را از خودش هم سئوال کند اما یا خودش نخواست یا حاملان پیغام نخواستند این ارتباط برقرار شود.


از این نکته که بگذریم به تذکر ایشان در خصوص قربانی شدن یک نسل از بازیکنان تیم امید تذکر جالب و مهمی است. این عین حقیقت است که این نسل از ستاره‌های جوان و مستعد فوتبال ایران نباید قربانی شوند اتفاقی که می‌رفت تا با ادامه دعوای مجیدی و استیلی خیلی پیش از تر از شروع مسابقات رخ دهد.این تیم نیاز به آرامش و مربی‌ای کاربلد و حتی کارکشته دارد تا طلسم ناکامی را بشکند.روایت ما از بازیکنان این تیم همان بود که دیروز نوشتیم.و شاید همین دلواپسی هم مدیان کمیته فنی فدراسیون را بر آن داشت که با اتفاق‌نظر رأی تاج را که به بقای مجیدی بود نقض کنند. آیا تمام اعضا کمیته فنی فدراسیون هم پای خصومت شخصی بودند که رأی به جدایی دادند.آیا آن‌ها هم مثل مدیران استقلال خیلی زود به این جمع‌بندی رسیدند که اسطوره آبی‌ها باید جند صباحی دیگر آزمون و خطا کند و پخته‌تر برمزند هدایت تیم بنشیند. آیا وقت آن نرسیده که فرهاد علت اتفاقات و تصمیم‌ها را بجای دشمنی رسانه‌ها ،کمیته فنی، مدیران استقلال و....در خود جستجو کند.


مجیدی خود را لشگر یک‌نفره‌ای معرفی کرد که مقابل سیاهی و ناکارآمدی ایستاده و از اصولش عدول نمی‌کند.او حتی مدی شد که به خاطر عدم ارتباط با هیچ خبرنگار و رسانه‌ای برخی سایت‌های زنجیره‌ای به او تاخته‌اند.اما برای نقض این ادعا هم سندی وجود دارد.او در ابتدای توضیح حضورش در فدراسیون فوتبال از حمید استیلی و فرد دیگری نام برد که از فدراسیون برای قبول این پست با او تماس گرفته است.کسی که سابقه کار در رسانه استقلالی دارد و حالا هم در فدراسیون سمتش ربطی به انتخاب سرمربی تیم امید ندارد.پس این ادعا هم که فرهاد هیچ دوست خبرنگاری و فعال درحوزه رسانه ندارد هم پذیرفتنی نیست.
 

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها