کارش را با گل در مشهد شروع کرد اما نیمکت نشین شد
11655
گل محمدی نیم فصل باقری را کنار می‌گذارد؟
19 مهر 1398
312
روح ا... باقری بعد شروع خوبی که در پدیده داشت تا با گلزنی در هفته نخست مقابل پیکان نشان دهد که یک خرید خوب برای مشهدی‌ها و یک اشتباه برای استقلالی‌ها بابت از دست دادنش بوده به یکباره نیمکت نشین شد.

روزنامه گل -


مساله‌ای که خیلی‌ها اعلام کردند به خاطر مصدومیت بوده اما برخی موارد دیگر هم در مورد او شنیده می‌شود که ذکر آنها نیاز به مستندات دارد. روح ا... باقری در استقلال هم شروع خوبی داشت و به یکباره دیگر از او شفر بازی نگرفت تا اما و اگرهای زیادی در مورد این بازیکن مطرح شود تا در نهایت استقلال را در انتهای لیگ هجدهم ترک و به مشهد رفته و شاگرد یحیی گل محمدی شود.

 

حالا همان اتفاقات دوباره برای این بازیکن دوباره تکرار افتاده و بعد شروع خوب گل محمدی از او حالا بازی نمی‌گیرد. در این خصوص حالا شنیده می‌شود که به طور کل فاز فکری گل محمدی روی این باقری تغییر کرده و نیم فصل قرار است او را از این تیم مشهدی کنار بگذارد و گویا دلیل آن هم برخی مسائل پیرامونی این بازیکن است. حالا باید دید گل محمدی که تیمش امسال در قامت یک مدعی خودش را در لیگ نشان داده با روح ا... باقری که نشان می‌دهد از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است و فصل را هم برای مشهدی‌ها با گل آغاز کرد چه تصمیمی در نیم فصل خواهد گرفت و در صورت رخ دادن این اتفاق این باشگاه چه بهانه‌ای برای از دست دادن این بازیکن که کیفیت خوبی دارد، خواهد داشت.
 

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها