11581
مصدومیت مجید حسینی جدی نیست
16 مهر 1398
457
ایرانی خارجی
آسیب‌دیدگی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابزون‌اسپور جدی نیست.

روزنامه گل -

سیدمجید حسینی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان که در دیدار یکشنبه شب ترابزون‌اسپور مقابل ریزه‌اسپور در چارچوب هفته هفتم سوپرلیگ ترکیه از ناحیه پا دچار آسیب‌دیدگی شد، مصدومیتش جدی نیست و می‌تواند آبی‌وعنابی‌ها را پس از پایان تعطیلات لیگ به خاطر انجام بازی‌های ملی، همراهی کند.

حسینی در بازی با ریزه‌اسپور پس از ضربه‌ای که به پایش خورد، به بازی ادامه داد، اما در نهایت در دقیقه 63 جای خود را به دنیل استوریج، مهاجم پیشین لیورپول داد. شاگردان اونال کارامان بازی یک بر صفر باخته مقابل ریزه‌اسپور را در نهایت 2 بر یک به سود خود به پایان بردند تا ترابزون‌اسپور 12 امتیازی شود و در رده سوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد.

سیدمجید حسینی که تابستان گذشته با قراردادی دو ساله از استقلال به ترابزون‌اسپور پیوست، با عملکرد خوبش در این تیم نظر باشگاه‌های اروپایی را به خود جلب کرده، این در حالی است که مدیران باشگاه ترابزون‌اسپور هم نسبت به تمدید قرارداد این مدافع ایرانی علاقه‌مند هستند.

حسینی 23 ساله که هواداران ترابزون‌اسپور به او لقب «ببر ایرانی» را داده‌اند، یکی از 23 بازیکن دعوت شده از سوی مارک ویلموتس به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان برای بازی مقابل تیم‌های کامبوج و بحرین در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها