شرایط عجیب در تیم شهر خسته
10885
نساجی و رویای در حال محو هوادارانش!
28 شهريور 1398
221
ایرانی
وقتی محمدرضا ییلاقی، مدیر روابط عمومی و سرپرست معاونت جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان  در اوایل تیرماه امسال اعلام کرد که نساجی قائم‌شهر رسماً از طریق فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان دو شریک مالک این تیم به فردی به نام محمد اژدری واگذار شد همه هواداران این تیم منتظر اتفاقات خوب بودند.

روزنامه گل -


وقتی محمدرضا ییلاقی، مدیر روابط عمومی و سرپرست معاونت جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان  در اوایل تیرماه امسال اعلام کرد که نساجی قائم‌شهر رسماً از طریق فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان دو شریک مالک این تیم به فردی به نام محمد اژدری واگذار شد همه هواداران این تیم منتظر اتفاقات خوب بودند. چرا که مالک جدید گفته بود انگیزه بالایی برای موفقیت نساجی دارد و می‌خواهد این تیم پرطرفدار استان مازندران را به یک قدرت در لیگ برتر تبدیل کند. قول و قراری که تنها 10 روز طول کشید و برگشت خوردن چک اژدری در 12 تیرماه طبق قول و قرار باعث شد که قرارداد فی‌مابین فسخ و در نهایت دوباره صنیعی فر و حدادی فر مالک این تیم باشند. با این شرایط لیگ را نساجی شروع کرد اما بحث‌وجدل در این تیم گویا ادامه دارد و شرایط به نحوی است که خبرهای زیاد خوبی را هواداران از این تیم نمی‌شنوند. هرچند با حضور مهاجری این تیم توانسته در سه هفته ابتدایی 4 امتیاز به دست بیاورد اما این دستاورد در یک شرایط عجیب‌وغریب به‌دست‌آمده است. جدا از چند خرید نساجی که به علت بدهی نساجی هنوز کارت بازی آن‌ها صادر نشده حالا شنیدن این‌که تیم بدون ماساژور و تدارکات تمرین آخرش را قبل سفر به قائم‌شهر برای بازی با شاهین بوشهر انجام داده از آن ماجراهای عجیب است و در کنار شنیدن این‌که برخی بازیکنان از شرایط تمرینی و امکانات ناراضی هستند.


هرچه هست این نساجی پرطرفدار فصل گذشته آمد که ماندگاری‌اش در لیگ را بعد از سال‌ها رویای حضور به اثبات برساند و این اتفاق درنهایت افتاد ولی حالا مهاجری شرایط عجیبی دارد. این شرایط برای او سخت‌تر خواهد شد وقتی‌که از این هفته تیم با توجه به حضور در جام حذفی و فشردگی رقابت‌های لیگ باید هر سه تا چهار روز بازی کند و این یعنی باید امکانات لازم را این مربی در اختیار داشته باشد. اتفاقی که اگر نیفتد و به کمک این نساجی در قائم‌شهر نیایند شاید این رویای هواداران شهر خسته خیلی زود برای موفقیت در لیگ برتر از بین برود و این تیم در سراشیبی سقوط قرار بگیرد. باید دید درحالی‌که شنیده می‌شود مالکان باشگاه حسابی به دنبال حل مشکلات هستند درنهایت چقدر مسئولان استانی کنار این تیم پرطرفدار هستند و چطور می‌توانند این تیم را برای موفق شدن در لیگ فشرده امسال همراهی کنند.
 

 

 

 


تازه ترین خبرها