102512
توضیح عطایی درباره اولویت‌های میزبانی چادرملو و جدایی فاطمی
19 تير 1403 17:23
مدیرعامل باشگاه چادرملوی اردکان در مورد ورزشگاه‌هایی که این باشگاه برای میزبانی در لیگ بیست‌وچهارم در نظر دارد، توضیحاتی ارائه کرد.

روزنامه گل

علی عطایی ، درباره وضعیت میزبانی تیم فوتبال چادرملوی اردکان در فصل آتی مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: رئیس فدراسیون فوتبال روز گذشته (دوشنبه) در نشست مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری تأکید کرد لیگ برتر تا زمان رسیدن ورزشگاه‌ها به استانداردهای لازم آغاز نمی‌شود. اصرار ما بر این است که در ورزشگاه شهید نصیری یزد از رقبا میزبانی کنیم.

وی با اشاره به اهمیت حضور تماشاگران در دیدارهای خانگی چادرملو خاطر نشان کرد: تماشاگران به تیم‌های تازه صعودکرده، اعتمادبه‌نفس و هویت می‌دهند. ما هرگز دوست نداریم در شهر دیگری بازی کنیم و ظرفیت تماشاگران ما اهمیت زیادی دارد. منتظر هستیم بازدیدهای میدانی از ورزشگاه‌ها آغاز شود و امیدواریم ورزشگاه شهید نصیری به شروع لیگ برسد.

مدیرعامل باشگاه چادرملوی اردکان در پاسخ به این پرسش که در صورت رد شدن قطعی ورزشگاه شهید نصیری، اولویت‌های بعدی مدیران این باشگاه برای میزبانی در کدام شهرها خواهد بود، به تسنیم گفت: اصفهان و رفسنجان اولویت‌های بعدی ماست، اما از همه ظرفیت‌های خودمان استفاده می‌کنیم تا در یزد میزبانی کنیم.

عطایی در مورد زمزمه‌هایی که پیرامون انتصاب فراز فاطمی، مدیر تیم چادرملوی اردکان به‌عنوان مدیر جدید تیم استقلال به گوش می‌رسد، تصریح کرد: او در این باره با ما صحبت کرده است. دوست داریم فاطمی در چادرملو بماند و تلاش خودمان را می‌کنیم. با این حال نیمکت استقلال قطعاً جذاب‌تر است و اگر فاطمی بخواهد به استقلال برود، مخالفتی نمی‌کنم.

#چادرملو اردکان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها