102511
نساجی در وضعیت بلاتکلیف؛ هیچ خریداری نیست!
19 تير 1403 17:21
پس از گذشت چهار روز از پایان مهلت انتقال امتیاز باشگاه نساجی مازندران، هنوز هیچ خریداری برای این باشگاه پیدا نشده است.

روزنامه گل

باشگاه نساجی چند روز پس از پایان مسابقات لیگ برتر با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد رضا حدادیان مالک این باشگاه دیگر قصد باشگاهداری ندارد و شرایط واگذاری را هم به اطلاع عموم رساند. باشگاه نساجی در آگهی فروش خود خطاب به مشتریان خرید امتیازش اعلام کرد درخواست‌‌های‌شان را تا روز 15 تیر ماه به دفتر این باشگاه ارسال کنند.

این در حالی است که حدادیان تصمیم جدی خود بر فروش امتیاز نساجی را طی نامه‌ای رسمی به اطلاع فدراسیون فوتبال هم رسانده است. از طرف دیگر تلاش‌های مسئولان استان مازندران و شهر قائمشهر برای راضی کردن مالک نساجی مبنی بر ادامه تیم‌داری نیز تأکنون بی‌فایده بوده است.

با توجه به پایان مهلت تعیین شده از سوی باشگاه نساجی و گذشت چهار روز از آن، هنوز هیچ مشتری برای خرید امتیاز نساجی پیدا نشده است، پیش از این گفته شده بود در صورت نبود خریدار، نساجی به استانداری واگذار خواهد شد. این شرایط باعث شده است که مدیران نساجی در بلاتکلیفی قرار داشته باشند.

باشگاه نساجی با وجود اینکه این روزها درگیر مسائل مالکیتی است، اما روز گذشته در ‌نشست مدیران باشگاه‌های لیگ برتر که با حضور وزیر ورزش و مسئولان فوتبال کشور برگزار شد، موفق شد مجوز ملی خود را دریافت کند.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها