فصل سوم مورایس؛ خودت را ثابت کن!
102490
نوبت محک
19 تير 1403 11:47
حسین دشتی داغیانی - با وجود همه حرف و حدیث‌هایی که روزهای گذشته وجود داشت، در‌نهایت باشگاه سپاهان اعلام کرد ژوزه مورایس پرتغالی به ‌کار با این تیم ادامه خواهد داد. فضا در این مدت طوری شده بود که تقریبا همه تصور می‌کردند کار تمام ‌شده و مورایس دیگر به ایران برنمی‌گردد اما حالا باشگاه اصفهانی در خبری اعلام کرده مورایس در سال سوم قراردادش به ایران بازخواهد گشت.

روزنامه گل

حسین دشتی داغیانی - با وجود همه حرف و حدیث‌هایی که روزهای گذشته وجود داشت، در‌نهایت باشگاه سپاهان اعلام کرد ژوزه مورایس پرتغالی به ‌کار با این تیم ادامه خواهد داد. فضا در این مدت طوری شده بود که تقریبا همه تصور می‌کردند کار تمام ‌شده و مورایس دیگر به ایران برنمی‌گردد اما حالا باشگاه اصفهانی در خبری اعلام کرده مورایس در سال سوم قراردادش به ایران بازخواهد گشت. آنها در متن خبر، از شور و علاقه هواداران هم برای همکاری با مربی پرتغالی خبر داده‌اند: «نظر به درخواست و علاقه‌مندی هواداران سپاهان، با پیگیری‌ باشگاه، همکاری ژوزه مورایس براساس قرارداد پیشین با تیم فوتبال سپاهان ادامه پیدا خواهد کرد

به این ترتیب مرد پرتغالی برای سومین فصل پیاپی هدایت طلایی‌پوشان را برعهده خواهد داشت. این در حالی است که او در 2فصل گذشته لیگ برتر یک مقام دومی و یک مقام سومی به‌دست آورد؛ یعنی دقیقا همان عملکردی که محرم نویدکیا طی 2فصل حضورش روی نیمکت زردها داشت. با این حال، به‌نظر می‌رسد کسب عنوان قهرمانی در جام‌حذفی، ورق را برگردانده و سپاهان و مورایس را به هم علاقه‌مند کرده است. مرد پرتغالی در هفته‌های پایانی لیگ برتر حتی روی سکوها شعارهای بسیار تندی را هم شنید. معترضان در آن زمان خواهان بازگشت محرم نویدکیا شده بودند که مورایس هم در نشست خبری از این موضوع استقبال کرد! با این حال، بعد از قهرمانی در جام‌حذفی اوضاع عوض شد.

حقیقت آن است که قهرمانی اخیر با وجود همه ارزش‌هایش، تناسبی با هزینه‌های انبوه باشگاه اصفهانی نداشته و نمی‌تواند باعث شود مورایس نمره قبولی بگیرد. حالا و در فصل سوم همکاری با طلایی‌پوشان،‌ او به شکل بهتری محک می‌خورد و بالاخره فرصت نهایی برای قضاوت در مورد عملکردش فراهم خواهد شد. مورایس و سپاهان در این فصل بر سر 4جام خواهند جنگید که یکی از دیگری مهم‌ترند؛ سوپرجام، جام‌حذفی، لیگ برتر و البته لیگ نخبگان آسیا.

#پیج رسمی روزنامه گل #سپاهان # ژوزه مورایس #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها