101556
عسکری: خیبر می‌تواند پدیده لیگ برتر باشد
19 خرداد 1403 17:28
مدافع تیم فوتبال خیبر خرم آباد بر این اعتقاد است که تیم تحت هدایت محمدرضا مهاجری در فصل پیش رو می‌تواند پدیده لیگ برتر باشد.

روزنامه گل

امیرحسین عسکری درباره صعود خیبر به لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار داشت: در این فصل ما روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. امکانات مناسب، اردوی خوب، برنامه‌ریزی مناسب در نیم‌فصل و تمرینات همه و همه به شکلی پیش رفت که در قامت یک تیم مدعی باشیم و توانستیم با عملکرد خوبی که داشتیم با قهرمانی در لیگ دسته اول به لیگ برتر برسیم. البته در بخش‌هایی از فصل تیم ما نوسان داشت، اما مهم این است که ما توانستیم دوباره به همان روند قبلی خود ادامه بدهیم.

«با مس کرمان و خیبر تجربه صعود به لیگ برتر را دارید. کدام صعود به لیگ برتر سخت‌تر بود؟»، وی در پاسخ به این سؤال خبرنگار تسنیم، تصریح کرد: به نظرم صعود امسال خیلی سخت‌تر بود، چرا که فاصله تیم‌های بالانشین و قعرنشین لیگ برتر به هم نزدیک بود. رقابت‌های امسال خیلی فشرده دنبال شد و خدا را شکر در نهایت تیم ما به آنجایی که می‌خواست، رسید. خوشحالم که هواداران خوب خیبر از این به بعد در لیگ برتر تیم‌شان را تشویق می‌کنند.

مدافع تیم فوتبال خیبر راجع به اینکه چرا نام تیمش همواره به‌عنوان یک مدعی صعود به لیگ برتر مطرح بود، اما نتوانسته بود به هدفش (صعود به لیگ برتر) برسد، خاطر نشان کرد: به نظرم امسال کل مجموعه خیبر برای هدف صعود می‌جنگیدند و در همین راستا قدم برداشتند. از عبدی مالک تیم تا کادر فنی و بازیکنان، همه یکدل بودند. همین موضوع باعث شد خروجی عملکرد ما قهرمانی و صعود به لیگ برتر باشد.

عسکری در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش از جایگاه فصل بعدی خیبر چیست، گفت: قطعاً خیبر سال آینده هم عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد و می‌تواند پدیده لیگ برتر باشد. این تیم همین فصل نیز فراتر از یک تیم لیگ یکی عمل کرد. با شور و اشتیاقی که هواداران ایجاد می‌کنند، کار برای رقبا آسان نیست و در سال اول لیگ، این تیم می‌تواند در میانه جدول باشد.

وی در مورد اینکه برخی اهالی فوتبال معتقدند رفت و آمد به خرم‌آباد و تقابل با خیبر سخت است، اظهار داشت: خرم‌آباد علاوه بر فرودگاه، جاده‌ای دارد که تا تهران پنج ساعت فاصله دارد. این شهر به نظرم زیباست و مردمان خونگرم و بامعرفتی دارد. این را که دیگران چه گفتند، من نمی‌دانم.

بازیکن تیم فوتبال خیبر در مورد ورزشگاه «لر آره‌نا» خرم‌آباد تأکید کرد: من تا به حال از نزدیک این ورزشگاه را ندیدم، اما مسئولان باشگاه زیرساخت‌های آن را به خوبی ساختند و تنها مشکل چمن دارد که فکر کنم تا فصل بیست‌وچهارم لیگ برتر آماده شود.

عسکری در مورد طول مدت قرارداد همکاری‌اش با خیبر خرم‌آباد نیز اظهار داشت: قراردادم در پایان فصل به پایان رسید. باید منتظر بمانیم و بررسی کنیم وضعیت چطور می‌شود.

#خیبر خرم آباد
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها