جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1886 - 1391/07/10 -

 كيا در جمع 11 بازيكن قرن هامبورگ
 تشويق مهدي دوباره در AOL آره‌نا 

مهدي مهدوي‌كيا كه براي حضور در مراسم جشن 125 سالگي باشگاه هامبورگ به آلمان رفته بود، شنبه در تمرين اين تيم حضور يافت و همراه با بازيكنان به تمرين پرداخت. البته در اين جلسه تمريني با توجه به بازي‌ تيم‌هاي هامبورگ و هانوفر كه با برتري يك بر صفر هامبورگ خاتمه يافت، بازيكنان اصلي هامبورگ حضور نداشتند و نفراتي كه در ليست 18 نفره سرمربي اين تيم قرار نگرفته بودند زير نظر مربي تيم به تمرين پرداختند و مهدي مهدوي‌كيا هم براي تجديد خاطره و حفظ آمادگي بدني‌اش براي بازي با سايپا، همراه با ساير بازيكنان تمرين كرد. جالب اينكه كاپيتان پرسپوليس صبح ديروز به دليل تعطيلي تمرينات هامبورگ به طور انفرادي به تمرين پرداخت. كيا تنها بازيكن ايراني حاضر در جشن 125 سالگي باشگاه هامبورگ نبود. وحيد هاشميان هم كه به عنوان بازيكن سابق هامبورگ به مراسم جشن دعوت شده بود، در حاشيه اين مراسم دقايقي با مهدي مهدوي‌كيا ديدار و گفت‌وگو كرد. هاشميان كه چند ماهي است در آلمان به سر مي‌برد، به خاطر كار شخصي به طور كامل در اين مراسم حضور نداشت و قبل از پايان مراسم سالن برگزاري اين جشن را ترك كرد. كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس نتوانست خوشحالي‌اش را از اينكه به جشن مورد اشاره دعوت شده پنهان كند: «قرار گرفتن در جمع 11 بازيكن تاريخ باشگاه هامبورگ افتخار‌ بزرگي بود. زماني كه در اين مراسم به عنوان يكي از 11 بازيكن منتخب قرن هامبورگ روي صحنه رفتم يكي از قشنگ‌ترين لحظات زندگي ورزشي‌ام رقم خورد. همه همبازيان قديمي‌ام را در اين جشن ديدم و با آنها تجديد ديدار كردم و لحظات بسياري خوبي برايم رقم خورد. افتخار بزرگي براي من بود كه به عنوان يكي از 11 بازيكن تاريخ در تيم قرن باشگاه هامبورگ قرار گرفتم. براي من لحظه با شكوهي بود كه آنها از من تجليل كردند و نام مرا در كنار بزرگاني مثل اوه‌زيلر، فيليكيس ماگات، توماس دال، اولي اشتاين و فاندرفارت برده شد.»
مهدوي‌كيا در زمان حضورش در هامبورگ يكي از بازيكنان محبوب اين تيم نزد هواداران بود. هواداران در اين مراسم هم مهدي را مورد لطف قرار دادند: «آنها همچون گذشته مرا مورد تشويق خود قرار دادند و اين موضوع براي من تداعي كننده هشت سال حضورم در هامبورگ بود. آنها نه تنها مرا فراموش نكرده بودند بلكه بيشتر از گذشته تشويق و حمايتم كردند. واقعا برايم باعث افتخار بود كه روزنامه‌نگاران و هواداران آلماني در نظرسنجي صورت گرفته نام مرا به عنوان يكي از 11 بازيكن منتخب قرن‌ هامبورگ انتخاب كرده بودند. در حالي كه بازيكنان ملي‌پوش زيادي در اين باشگاه عضويت داشتند كه نامشان در اين فهرست قرار نگرفته بود.» گفتني است مراسم جشن 125 سالگي باشگاه هامبورگ در سالن سرپوشيده هندبال اين باشگاه كه در مجاورت استاديوم فوتبال قرار گرفته بود، برگزار شد. جشن باشكوهي كه چند ساعت به طول انجاميد و علاوه بر بازيكنان تاريخ هامبورگ، رييس فدراسيون فوتبال آلمان، مديران سابق باشگاه و حتي برخي مقامات سياسي و هنري حضور داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir