جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1847 - 1391/05/18 -

 بابامحمدي: مـــي‌خواهم درليگ برترهمبراي پيكان گلزنــــي كنم 

بابامحمدي مهاجم جوان تيم پيكان كه محصول اميدهاي اين باشگاه است حالا در تيم بزرگسالان هم مي‌درخشد. آنقدر كه ويسي در رختكن از بازيكنانش مي‌خواهد او را مورد تشويق قرار دهند. گفت‌وگوي كوتاه ما را با ستاره ملي‌پوش پيكان بخوانيد.
از بازي با گهر شروع كنيم كه به تو هم فرصت بازي رسيد.
به نظر بازي متعادلي بود اما ما كمي سرتر بوديم و از موقعيت‌هاي‌مان هم بهتر استفاده كرديم. من هم تا آنجا كه مي‌توانستم تلاش كردم تا بهترين بازي را براي تيمم انجام دهم.
چرا پيكان هفته‌هاي اول نتيجه نمي‌گرفت؟
ما مصدوم زياد داشتيم و بچه‌ها هم از تيم‌هاي مختلفي آمده بودند و طول مي‌كشيد تا هماهنگ شوند. فكر مي‌كنم با اين برد ما به شرايط آرماني برگرديم. متوجه باشيد كه در بازي داماش و تراكتور هم بدشانسي آورديم و مستحق باخت نبوديم.
پارسال چند گل براي اميدها زدي؟
26گل در 34بازي زدم.
پس امسال هم بايد منتظر گلزني‌هاي تو در ليگ برتر باشيم.
اولويت من اين است كه تيم نتيجه بگيرد اما خودم هم خيلي دوست دارم در ليگ برتر گلزني كنم.
تو محصول اميدهاي پيكان هستي. نظرت در مورد بها دادن به جوان‌ها در باشگاه پيكان چيست؟
جوان‌هايي مثل من وقتي مي‌بينند با درخشش در تيم پايه جذب تيم اصلي مي‌شوند، انگيزه مي‌گيرند. خصوصا با آمدن آقاي ويسي كه به جوان‌ها توجه ويژه دارد، من با كمال ميل در پيكان ماندم.
از تيم ملي چه خبر؟
ما سال آينده بايد در مسابقات آسيايي بازي كنيم اما آقاي منصوريان گفته در اين فاصله 14، 15بازي خواهيم داشت. فكر مي‌كنم هر موقع تيم بزرگسالان به اردو برود ما هم اردو داشته باشيم. به هر حال مي‌خواهم جايگاه ويژه‌اي هم در تيم اميد داشته باشم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir