جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1838 - 1391/05/08 -

 ذوب‌آهن رسما اعلام كرد
 فرهاد مجيدي را مي‌خواهيم 
نويسنده : اميرهاديان

خبر مي‌رسد باشگاه ذوب‌آهن براي تقويت خود دنبال جذب فرهاد مجيدي است و مذاكراتي را هم در اين رابطه انجام داده است. خسرو ابراهيمي، مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اين موضوع را تاييد مي‌كند: «هنوز قدم جدي در اين باره برنداشتيم. مجيدي را مي‌خواهيم، اما هنوز آنقدر جلو نرفتيم كه بگويم به ذوب‌آهن مي‌آيد و هنوز به بن‌بست هم نرسيديم كه بگويم حضورش منتفي است. هنوز هيچ‌چيز مشخص نيست و در آينده معلوم مي‌شود مجيدي به ذوب‌آهن مي‌آيد يا نه!» مجيدي بازيكن گران‌قيمتي است و باشگاه ذوب‌آهن مشكلات مالي جدي دارد. در اين شرايط چطور مي‌توانند فرهاد را راضي به امضاي قرارداد كنند؟ مديرعامل ذوب‌آهن مي‌گويد در حد توان مالي خود به مجيدي پيشنهاد مي‌دهند: «اگر مجيدي را جذب كنيم، در حد توان مالي خودمان به او پول مي‌دهيم و توان پرداخت پول‌هاي ميلياردي نداريم.» جالب اينجاست كه او مي‌گويد تاكنون با خود مجيدي مذاكره‌اي نداشته و از طريق يك واسطه كار خود را پيش مي‌برند: «هنوز به شكل مستقيم با خود مجيدي صحبت نكرديم. از طريق واسطه مذاكرات خود را پيش مي‌بريم، اگر كارها خوب پيش رفت به زودي با خود مجيدي مذاكره خواهيم كرد.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir