جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 796 - 1387/08/08 -

 هيات مديره، حرف مالك باشگاه را عوض كرد
 استعفاي ذوالفقارنسب جنجالي شد! 

ماجراي استعفاي بيژن ذوالفقارنسب از مربيگري در داماش گيلان، هر روز ابعاد تازه‌تري پيدا مي‌كند. ذوالفقارنسب بعد از آخرين ناكامي داماش در ليگ حرفه‌اي، يعني شكست سه بر دو در مقابل ابومسلم خراسان، استعفايش را به مديران اين تيم تقديم كرد. امير عابديني، مديرعامل و مالك باشگاه داماش گيلان، بعد از اين اقدام ذوالفقارنسب در برنامه تلويزيوني نود، صراحتا اعلام كرد كه با استعفاي وي موافقت كرده است. اما اين پايان كار نبود، چون هيات مديره داماش، برخلاف نظر مالك اين باشگاه عمل كرده و مخالفت خودشان را با استعفاي ذوالفقارنسب اعلام كردند! مديران داماش صراحتا اعلام كردند كه سرمربي مستعفي اين تيم، بايد تحت هر شرايطي به داماش برگردد و براي بازي هفته سيزدهم مقابل ملوان، روي نيمكت داماش بنشيند. چون داربي گيلان از اهميت خاصي براي مديران اين تيم برخوردار است و آنها دوست ندارند كه تيمشان را در آستانه اين بازي حساس وارد بحران كنند. اما آيا به راستي اين اصلي‌ترين دليل گيلاني‌ها براي مخالفت‌ با استعفاي دكتر است؟


عابديني:ذوالفقارنسب پول ما را بدهد، برود!
امير عابديني، مديرعامل داماش كه در برنامه نود، صراحتا اعلام كرده بود كه با استعفاي ذوالفقارنسب موافقت شده و مديران اين تيم به دنبال گزينه جايگزين وي هستند، حالا از بازگشت اجباري بيژن خان به تيمش سخن مي‌گويد: «هيات مديره باشگاه با استعفاي ذوالفقارنسب موافقت نكرده و وي بايد قراردادش را فسخ كرده، مبلغي را كه از ما گرفته بود، بهمان برگرداند! او بايد به داماش برگردد و در غير اين صورت با وي برخورد خواهد شد. او 50 درصد از قراردادش را كه در حدود 100 ميليون تومان است گرفته و از حقوق ماهيانه‌اش كه سه ميليون تومان بوده، 9 ميليون تومان را دريافت كرده است.»
البته اين تنها راهكاري نيست كه جلوي پاي دكتر قرار گرفته مديرعامل داماش راه حل ديگري هم در آستين دارد: «هيات مديره به توافق رسيده كه اگر او نمي‌خواهد به كار خودش در اين تيم ادامه دهد، بايد قراردادش را فسخ كند، نه اينكه استعفا بدهد! ذوالفقارنسب بعد از فسخ قراردادش با داماش، بايد 100 ميليون توماني كه دريافت كرده را بازگردانده و رضايت نامه‌اش را دريافت كند.»
اما آيا بيژن ذوالفقارنسب،‌ حاضر مي‌شود مبلغي كه تحت عنوان پيش پرداخت يا حقوق ماهيانه گرفته را به داماش پس بدهد؟


ذوالفقارنسب:100 ميليون را پس مي‌دهم، اما برنمي‌گردم!
«آن 100 ميليوني كه از داماشي‌ها گرفته‌ام را پس مي‌دهم، اما به هيچ وجه حاضر به بازگشت به اين باشگاه نيستم!» اين جمله ذوالفقارنسب بسياري از ابهامات موجود در اين غائله را ختم خواهد كرد، چون آنچه كه مشخص شده، آن است كه مديران داماش روي بازگردانده شدن اين مبلغ، اصرار زيادي دارند: «پس از ديدار با ابومسلم به صورت رسمي، استعفايم را به امير عابديني، مديرعامل باشگاه داده‌ام و منتظر جواب آنها هستم. اما امكان بازگشتم به داماش وجود ندارد. چون شرايط سنگين و جو بدي در استاديوم‌هاي گيلان حاكم است. در چنين محيطي شرايط كاري به هيچ عنوان مساعد نيست، ورزش يكي از مشتقات فرهنگ است و زماني كه شرايط فرهنگي مهيا نباشد، نمي‌توان به كار ادامه داد. سعي مي‌كنم مشكلات مالي را به صورت دوستانه‌اي با مديران باشگاه داماش حل كنم.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir