جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 1040 - 1388/06/23 -

 پرسپوليس در باشگاه‌هاي تهران! 

تغيير زمان نشست مطبوعاتي انصاري‌فرد
زمان نشست مطبوعاتي مديرعامل باشگاه پرسپوليس تغيير كرد. در حالي كه پيش از اين زمان اين نشست توسط باشگاه پرسپوليس، روز سه‌شنبه و پس از بازي با شاهين بوشهر اعلام شده بود، مدير روابط عمومي باشگاه با عذرخواهي از رسانه‌ها، زمان جديد اين نشست را پنجشنبه هفته آينده اعلام كرد. گويا قرار است از سردبيران رسانه‌ها هم براي صرف ناهار دعوت به عمل آيد تا آنها هم نقطه‌نظرات خود را درخصوص باشگاه پرسپوليس اعلام كنند.

مدير روستا:
فعلا درس‌هاي مربيگري‌ام را مرور مي‌كنم!
علي‌اصغر مدير روستا،‌ سرمربي سابق پيكان در مورد سرانجام شكايتش از اين باشگاه مي‌گويد:«پس از جلسه چند هفته قبل كميته انضباطي‌، كار ديگري انجام نداده‌ام چون بايد يك جلسه ديگر با نماينده باشگاه مجددا در اين كميته داشته باشم. فعلا به كارهاي شخصي خودم رسيدگي مي‌كنم و درس‌هايي كه در كلاس مربيگري آموخته‌ام را مرور مي‌كنم.» قرارداد مديرروستا با باشگاه پيكان دو ساله بوده،‌اما در پايان فصل اول از كار بركنار شده و هم‌اكنون براي دريافت مطالباتش از اين باشگاه شكايت كرده است.

آرفي: مصدوميت قدرتم را كاهش داده، ولي اميدوارم جلوي شاهين بازي كنم!
اشپيتيم آرفي، مهاجم آلبانيايي پرسپوليس،‌ مصدوميت را عاملي براي كاهش يافتن توانايي‌هايش ارزيابي مي‌كند:«تماشاي بازي‌ها از روي سكو و نيمكت برايم دشوار است و براي قرار گرفتن در تركيب اصلي پرسپوليس لحظه‌شماري مي‌كنم تا در تركيب پرسپوليس قرار بگيرم. خوشبختانه در حال حاضر مشكلي براي حضور در تركيب تيم ندارم‌،اما قبول دارم كه مصدوميت قدرتم را تحليل داده است.» آرفي البته به حضور در بازي فردا با شاهين بوشهر اميدوار است:«اميدوارم كرانيكار در بازي مقابل شاهين به من فرصت دهد تا به ميدان بروم. دوست دارم زودتر اولين گلم را براي پرسپوليس به ثمر برسانم. ما در اين فصل تيم بسيار خوبي داريم و مي‌توانيم جزو مدعيان باشيم. البته به شرطي كه مصدوميت‌ها به ما ضربه نزند!

با پيشنهاد عبدي تيم دوم تشكيل شد
پرسپوليس در باشگاه‌هاي تهران!
بنابر اعلام عباس انصاري‌فرد، مديرعامل پرسپوليس، اين تيم پس از مدتها غيبت در مسابقات باشگاه‌هاي تهران حاضر خواهد شد. اين اتفاق بعد از پيشنهاد حسين عبدي، مربي پرسپوليس مبني بر آماده شدن تيمي تحت‌عنوان «پرسپوليس ب» و مذاكرات مديران اين باشگاه با مسوولان هيات فوتبال تهران رخ داده است. قرار شده كه به زودي در نشستي در محل باشگاه،‌نام مسوولان و اعضاي كادر فني «پرسپوليس ب» مشخص شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir