جستجو سایتهای دیگر جستجوی پیشرفتهآرشیوتماس با مادرباره ما صفحه اصلی
نسخه شماره 716 - 1387/02/09 - نسخه آزمايشي

بن‌همام فوتبال ايران را دنبال مي‌كند
دايي: بازيكنان من كارهاي بزرگ انجام مي‌دهند


5 دقيقه فرصت به خبرنگاران


هاشمي: تجربه و توان مالي هدايتي دليل انتخاب او بود


عباس رضوي به ايران برگشت


مناظره كفاشيان و شاه‌حسيني در فرهنگسراي رسانه


اصغري و بائو در ميدان راه‌آهن خداحافظي كردند


افشين پيرواني، با سوادترين مربي تاريخ پرسپوليس

پشت سر گذاشتن ژاپن و عربستان
نبرد ايـران و قطـر درفينـال نوجوانان آسيا

مسابقات رويينگ زير 23 سال جهان - آلمان
شادي درنيمه نهايي؛ حسيني درگروه بازنده‌ها


پيامک هاي شما


 بن‌همام فوتبال ايران را دنبال مي‌كند
 دايي: بازيكنان من كارهاي بزرگ انجام مي‌دهند 

علي دايي به صعود تيم ملي از گروه خود خوش‌بين است. او نمي‌خواهد بگذارد كار تيم ملي به اما و اگر كشيده شود: «همه تلاش‌ ما اين است كه به عنوان تيم اول از گروه خود صعود كنيم و نمي‌خواهيم كارمان به اما و اگر كشيده شود. در اين راه انجام ديدارهاي دوستانه و اردوي‌هاي تداركاتي تاثير زيادي در هماهنگي بازيكنان تيم ملي دارد. بازيكنان جوان تيم من مي‌توانند همه كار براي فوتبال ايران انجام دهند و من به آنها ايمان دارم. مي‌دانم كه اين بازيكنان توانايي انجام كارهاي بزرگ را دارند. بايد بازي‌ها را به گونه‌اي آغاز كنيم كه تا قبل از ديدار مقابل كره‌جنوبي صعودمان به جام جهاني قطعي شده باشد تا بازي آخر حالت تشريفاتي پيدا كند. نمي‌توان گفت كدام تيم سخت‌تر از بقيه تيم‌هاست. حتي خود امارات هم حريف سرسختي است و شانس صعود به مرحله بعد را دارد. نبايد فكر كنيم كه مقابل اين تيم بازي آساني داريم. همه بازي‌هاي اين مرحله سخت است.»

دايي در مورد ديدارش با بن‌همام در كنفدراسيون فوتبال آسيا مي‌گويد: «در اين ديدار بن‌همام قول فدراسيون را براي حرفه‌اي شدن فوتبال ايران يادآور شد و من هم به او گفتم كه ايران گام‌هاي بزرگي براي حرفه‌اي شدن برداشته است. او هم به من گفت كه فوتبال ايران را پيگيري مي‌كند و اميدوار است ايران يكي از تيم‌هاي صعودكننده به جام جهاني باشد.»


 5 دقيقه فرصت به خبرنگاران  

بر اساس برنامه مشخص شده از اين پس خبرنگاران مي‌توانند پنج دقيقه پيش از شروع تمرين تيم‌ملي با اعضاي كادر‌فني و بازيكنان گفت‌وگو كنند و پس از آنها مي‌توانند يا از تمرين گزارش تهيه كنند و يا محل اردوي تيم‌ملي را ترك كنند.اين تصميم پس از مشكلات ايجاد شده در تمرين تيم‌ملي اتخاذ شد.


 هاشمي: تجربه و توان مالي هدايتي دليل انتخاب او بود  

كيومرث هاشمي، معاون سازمان تربيت‌بدني انتخاب هدايتي به‌عنوان عضو پنجم هيات مديره را در راستاي تجربيات ورزشي و همچنين كمك‌هاي مالي او به باشگاه عنوان كرد:" سازمان تربيت‌بدني در انتخاب اعضاي هيات مديره پرسپوليس سعي كرد تا از افرادي كه در زمينه‌هاي خاص توانمند هستند بهره گيرد.بعضي از اين افراد سياستگذاران خوبي هستند، برخي ديگر روابط عمومي بالايي دارند و هدايتي هم از جمله افراد علاقه‌مند به امور ورزشي است كه هم تجربيات خوبي دارد و هم توان مالي خوبي داشته كه مي‌تواند حمايت‌هاي مفيدي از باشگاه پرسپوليس داشته باشد.اعضاي هيات مديره باشگاه مسووليت سياستگذاري در باشگاه را برعهده دارند.گرچه بهتر است از اين اعضا چهره‌هاي ورزشي هم باشند اما لزومي هم براي اين امر وجود ندارد.


 عباس رضوي به ايران برگشت 

عباس رضوي، مربي سابق تيم فوتبال راه‌آهن و از مردان قديمي فوتبال ايران، به وطن برگشته و قصد دارد بار ديگر در ايران كار كند.عباس رضوي كه امروز 62 سال سن دارد دو سال گذشته در ابتداي ليگ كارش را با راه‌آهن آغاز كرد اما در اين تيم نتوانست عملكرد چندان موفقي داشته باشد و در ادامه كار از اين تيم جدا شد.


 مناظره كفاشيان و شاه‌حسيني در فرهنگسراي رسانه 

به همت «انجمن ورزش‌نويسان جوان» دومين همايش فوتبال و رسانه با موضوع مديريت فوتبال در ايران امروز از ساعت هفت بعد از ظهر در فرهنگسراي رسانه واقع در ميدان وليعصر برگزار مي‌شود.در اين مراسم از برخي عناصر شايسته فوتبال كه ديگر در فوتبال ما حضور ندارند تجليل به عمل مي‌آيد، اين نفرات، حبيب كاشاني و عبدالرحمان شاه‌حسيني هستند، ضمن اينكه يكي از مهمترين بخش‌هاي مراسم مورد اشاره مناظره‌اي است كه قرار است بين علي كفاشيان، رييس فدراسيون فوتبال و عبدالرحمان شاه‌حسيني انجام شود اما در اين بين توجه به اين نكته ضروري است كه در مراسم مورد اشاره نفراتي مثل مسعود ده‌نمكي، كارگردان سينما و فعال سابق سياسي، محمد دادكان، امير عابديني و بسياري ديگر از اهالي ورزش و هنر حضور خواهند داشت.


 اصغري و بائو در ميدان راه‌آهن خداحافظي كردند 

هادي اصغري و ميثم بائو، مهاجم و هافبك سال گذشته تيم فوتبال راه‌آهن كه در ليگ هفتم حرفه‌اي درخشيده بودند روز گذشته در محل باشگاه راه‌آهن البته در بخش امور اداري واقع در ميدان راه‌آهن حضور پيدا كردند و با محمدحسن انصاري‌فرد، مديرعامل راه‌آهن خداحافظي كردند? ?ادي اصغري، مهاجم جديد تيم فوتبال سپاهان اصفهان است و ميثم بائو در تيم فوتبال ابومسلم مشهد بازي خواهد كرد.اين دو، ظهر با انصاري‌فرد بودند و با هم به صرف نهار پرداختند و سپس نماز جماعت در محل باشگاه خواندند و رسما خداحافظي كردند و رفتند.


 افشين پيرواني، با سوادترين مربي تاريخ پرسپوليس 

او در حال حاضر مدرك «فوق ليسانس» دارد و به زودي در مقطع دكتراي تربيت بدني به ادامه تحصيلات خواهد پرداخت، براين اساس بايد بگوييم كه افشين پيرواني در بين تمام مربيان پرسپوليس در ساليان گذشته از همگي آنها با سوادتر بوده است.به هر حال افشين پيرواني در حالي كارش را شروع مي‌كند كه در اين عرصه بعد از بيوك وطنخواه، همايون بهزادي، علي پروين و حميد درخشان در مقطع قبول سكان سرمربيگري پرسپوليس از سايرين جوانتر بوده است.به هر حال براي افشين پيرواني، سرمربي جديد پرسپوليس (هر چند فعلا اسمش مربي تمرين دهنده است) آرزوي موفقيت مي‌كنيم.

 


  پشت سر گذاشتن ژاپن و عربستان
 نبرد ايـران و قطـر درفينـال نوجوانان آسيا  

تيم ملي هندبال نوجوانان ايران درآخرين ديدارمرحله مقدماتي مسابقات آسيايي اردن، تيم ميزبان را شكست داد. هندباليست‌هاي نوجوان ايران در امان با نتيجه‌ 27 بر 22 تيم كشور ميزبان را از پيش رو برداشتند. ملي‌پوشان ايران پيش از اين ديدار با كسب سه پيروزي مقابل تيم‌هاي بحرين، ژاپن و عربستان صعودشان به مرحله‌ نيمه نهايي را قطعي كرده بودند. تيم ملي هندبال نوجوانان درمرحله‌ نيمه نهايي شنبه به مصاف تيم ملي قطر مي‌رود. در گروه دو پس ازتيم ايران، عربستان به عنوان تيم دوم راهي مرحله نيمه نهايي شد. در گروه يك تيم‌هاي كويت و قطر به دور بعد صعود كردند. تيم قطر در آخرين ديدار خود با پيروزي بر تيم پرقدرت كره‌جنوبي راهي مرحله‌ نيمه نهايي شد. سجاد استكي بهترين بازيكن ديدار تيم‌هاي ايران و اردن شد.


 مسابقات رويينگ زير 23 سال جهان - آلمان
  شادي درنيمه نهايي؛ حسيني درگروه بازنده‌ها  

 درپايان نخستين روز مسابقات رويينگ قهرماني زير ‌23 سال جهان، در رشته‌ تك نفره مردان محسن شادي در گروه خود با زمان ‌هفت دقيقه و ‌29 ثانيه در صدر ايستاد و راهي مرحله نيمه نهايي شد. در اين گروه پاروزنان آرژانتين، هنگ كنگ، ارمنستان و هلند حضور داشتند كه قايقران هلندي با زمان ‌32/7 در جاي دوم ايستاد و به نيمه نهايي صعود كرد.

مسابقات مرحله‌ نيمه نهايي امروز (شنبه) برگزار مي‌شود. شادي با زمان ‌29/7 در مرحله‌ مقدماتي بهترين زمان را كسب كرد. در ميان راه يافتگان به مرحله نيمه نهايي بقيه پاروزنان مانند نيوزيلند ‌36/7، ونزوئلا ‌43/7 و آلمان ‌54/7 را كسب كردند. در رشته تك نفره‌ بانوان نيزهما حسيني در گروه خود سوم شد و از راهيابي به مرحله نيمه نهايي بازماند و راهي گروه بازنده‌ها شد.


 پيامک هاي شما 

- حالا كه اردوي اسپانيا لغو شد، پرسپوليسي‌ها ديگه چه بهانه‌اي براي سوپر‌جام دارن؟

6615 ... 0913

- آقاي جباري! به عشق استقلال و هواداران، از اين تيم نرو.

3059 ... 0915

- چرا همه‌اش از بزرگسالان مي‌نويسيد؟ از نوجوانان هم بنويسيد.

1297 ... 0916

- تو رو خدا لااقل يه تيم دسته اولي هم به استان كهكلويه و بوير احمد بدين تا بچه‌هاي اين استان هم فرصت عرض اندام پيدا كنند. (اسلام عبدي پور از دهدشت)

4049 ... 0912

- براي خليلي خيلي ناراحت هستم و علي دايي را مقصر (مصدوميت او) مي‌دانم. اولين بازي ما با سايپاست كه بدون خليلي خيلي خطرناكه. (رحيم رحيمي از دزفول)

6696 ... 0916

- آقاي مصطفوي خريدهاي شما فوق‌العاده است اما پرسپوليس به‌شدت به يك مدافع چپ نياز دارد.

0519 ... 0912

- لطفا به آقاي مصطفوي بگيد به جاي زدن حرف‌هاي نسنجيده و حاشيه‌دار، آقاي قطبي رو به تمرينات تيم برگردونن تا 20 روز ديگه آبروريزي نشه و مجبور به استعفاي اجباري نشن!

0230 ... 0912

- به آقاي فيروز كريمي بگين سال قبل چه گلي به سر استقلال اهواز و تهران زدي كه حالا مي‌خواهي مدير‌فني شيرين‌فراز و تراكتور‌سازي شوي؟ اين كار توهين آشكار به مردم كرمانشاه است. (امير عزيزي از كرمانشاه)

8912 ... 0918

- لطفا جدول ورزشي رو دوباره چاپ كنيد. (بابك از لنگرود)

0228... 0911

- به آقاي منصوريان بگوييد وساطت صادقي را نكند زيرا با آمدن تقي‌پور، نيازي به صادقي نداريم. (سيامك قبادي از قائمشهر)

0515 ... 0911

- به نظر من فدراسيون فوتبال بايد به‌خاطر مصدوميت خليلي به پرسپوليس غرامت بپردازد... (فرزاد محمدي و بيتا زارعي از شيراز) 3115 ... 0919

- امسال پرسپوليس قهرمان جام باشگاه‌هاي آسيا مي‌شه ولي در ليگ و جام‌حذفي موفق نخواهد شد. (جواد خلقي از رشت)

2599 ... 0911

- آغاز و انجام ليگ هشتم در كنار حرم امام هشتم خوش يمن خواهد بود. (تورج تا ابد آبي)

4741 ... 0918

- تورو به خدا پول بيت‌المال را به فوتباليست‌هايي كه بلد نيستن حتي يك پاس بدن، ندهيد. (م.ك)

8477 ... 0912

- اين هم از مازيار زارع، نيكبخت و آتسو. پرسپوليس مثل بارسلونا خريد مي‌كند. قطبي با اين همه بازيكن بايد پرسپوليس را قهرمان آسيا بكند. (احسان رمضاني از سرآبله)

1019 ... 0918 
نگاهی به گذشته
صفحه اصلی - درباره ما - تماس با ما -آرشیو - سایتهای دیگر - برگزیده صورتک ها - برگزیده کاریکاگل ها - برگزیده پوسترها - گزارش های تصویری
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه ورزشی گل می باشد و هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .
Copyright 2006-2008 , www.goaldaily.ir :: (Iranian Goal Newspaper) All rights reserved :: Email : Info@goaldaily.ir