بعد از کالدرون و یحیی
14162
مواظب «نفر سوم» باش آقای بیرانوند!
07 اسفند 1398
3286
ایرانی
شاید ابتدای فصل اگر کسی ادعا می‌کرد ظرف شش ماه دو سرمربی متفاوت پرسپولیس چنین تصمیمی در مورد بیرانوند خواهند گرفت، همه او را به جنون متهم می‌کردند

روزنامه گل- بازی لغو شده سپاهان- پرسپولیس آنقدر هیاهو و حاشیه داشت که یک نکته مهم تقریبا گم شد؛ اینکه یحیی گل‌محمدی در این بازی بوژیدار رادوشوویچ را به عنوان دروازه‌بان اصلی تیمش در ارنج گنجاند و علیرضا بیرانوند را صرفا به دلایل فنی نیمکت‌نشین کرد.

شاید ابتدای فصل اگر کسی ادعا می‌کرد ظرف شش ماه دو سرمربی متفاوت پرسپولیس چنین تصمیمی در مورد بیرانوند خواهند گرفت، همه او را به جنون متهم می‌کردند، اما الان خیلی شیک و مجلسی این اتفاق رخ داده است. بعد از گابریل کالدرون که ناباورانه استارت این کار را زد و از سوی محمدحسن انصاری‌فرد به بی‌احترامی علیه بهترین گلر آسیا متهم شد(!) یحیی هم به این نتیجه رسید که کار تیمش با بیرانوند بی‌انگیزه فعلی پیش نخواهد رفت. در نتیجه او برای بازی بسیار بزرگ، حساس و شبه‌فینال با سپاهان از رادوشوویچ در ترکیب اصلی استفاده کرد تا بنا به ادعای ناظران، سگرمه‌های بیرانوند در اصفهان توی هم برود.

البته که دیگر جایی برای اخم و گلایه باقی نیست و بیرو باید زودتر به خودش بیاید. رادو هر چقدر هم که دروازه‌بان حرفه‌ای و خوبی باشد، باز برای ما و گلر اول تیم ملی‌مان بد است که نیمکت‌نشین او شود. فوتبال اما جای «تعارف» نیست و بیرانوند باید ببیند با خودش چه کرده که به اینجا رسیده. حالا از کالدرون و یحیی که گذشت، اما علیرضا باید نگران باشد که مبادا دراگان اسکوچیچ، این هت‌تریک را کامل کند و در تیم ملی دروازه‌بان دیگری را به او ترجیح بدهد. بیرو خیلی سخت به این جایگاه رسیده و حیف است اگر به همین آسانی آن را از دست بدهد. پس زودتر به خودت بیا پسر!دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
مجیدپرسپولیسی 09 / 12 / 1398 42 : 45 : 07

فکر کنم رادو الان پنج ساله ایران زندگی میکنه میتونه تابعیت ایرانی بگیره . چون برای تیم ملی کرواسی هم بازی نکرده تغییر تابعیت براش اسون تره


سعید 09 / 12 / 1398 08 : 30 : 02

خوب بیرانوند هیچ کس مهم تر از پرسپولیس نیست بیرانوند به خودت بیا پسر


Mohammad 08 / 12 / 1398 16 : 57 : 13

خیلی ضعیف شده بیرو واقعا این چندبازی اخیر کاملا به خاطر بیرو باختیم


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها