14157
گل‌محمدی: پرسپولیس می‌خواهد به صدرنشینی‌اش ادامه دهد
07 اسفند 1398
95
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی داریم. با تیم با کلاس و منسجمی بازی داریم. در ورزشگاه خالی بازی می‌کنیم و امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد.

روزنامه گل -

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر تیم شهر خودرو از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه گفت: روزهای سختی را تجربه می‌کنیم. مردم را باید بیشتر دوست داشته باشیم. گرانی‌ها یک طرف و ویروس کرونا هم طرف دیگر. خودمان بیشتر باید مراعات کنیم. با برخی فروشنده‌ها که سوء استفاده می‌کنند برخورد کنند.

وی افزود: امیدوارم انسجام تیمی خوبی داشته باشیم و بتوان از موقعیت‌های گلم‌مان به خوبی استفاده کنیم تا شرایط یک بازی خوب و تماشاگر پسند داشته باشیم.

گل محمدی در مورد اینکه پرسپولیس 6 گل در سه بازی خورده و آیا فردا رادوشوویچ جانشین بیرانوند خواهد شد، گفت: برای ترکیب باید تا فردا منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد الان نمی‌شود در مورد ترکیب فکر کرد و گل خوردنمان هم زیاد ربطی به فرد ندارد. مسئولیت گل‌هایی که می‌‌خوریم باید بر عهده بگیریم و کل تیم مسئولیت را بر عهده می‌گیرد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: در این مسابقات بازی‌های سختی داشتیم دو بازی آن آسیایی مقابل تیم‌های خوب بوده و یک بازی هم با استقلال داشتیم. دو گل از 6 گل را با اشتباه داوری دریافت کردیم. گل اول استقلال و الدحیل طبق نظر کارشناسان مردود بوده و می‌توانسته آن گل‌ها رقم نخورد. من به تیمم اعتقاد کامل دارم و در شرایط سخت بازیکنانم بهترین بودند. باید انسجام بیشتری داشته باشیم. از نظر روحی و بدنی هم آماده‌ایم و اتفاقاتی هم که رخ داده باعث همدلی و اتحاد بیشتر بازیکنان ما شده است.

گل محمدی در خصوص استوکس خاطرنشان کرد: او یک روز از من فرصت بیشتری خواست تا بیشتر استراحت کند ما هم تمرین‌مان سبک بود، من هم برای اینکه از نظر روحی و روانی به تیم کمک شود به او این فرصت را دادم اما متأسفانه او برنگشت. ما این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داده‌ایم.

سرمربی سرخپوشان در خصوص بازی با تیم سابقش و شناختی که از این تیم دارد، اضافه کرد: همانطور که در ابتدای صحبت‌هایم گفتم شهرخودرو تیم خوبی است. پرسپولیس هم توانمندی‌‌های زیادی دارد و می‌خواهد به صدرنشینی‌اش ادامه دهد. با توجه به شناخت خوبی که داریم می‌خواهیم بازی خوبی انجام بدهیم.

یحیی گل محمدی در مورد اینکه این شناخت خوب باعث نمی‌شود بازی مساوی شود، گفت: خیر مساوی نمی‌شود.

گل محمدی در مورد اینکه برخی تیم‌ها مثل استقلال و سایپا به برگزاری با انتشار ویروس کرونا مخالف هستند، افزود: شرایط سخت است قبول داریم اما مرجعی مثل وزارت بهداشت داریم که آنها مسائل را تأمین می‌کنند و هر تصمیمی که مراجع بالاتر بگیرند ما از آن تبعیت می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه اتفاقات بازی با سپاهان باعث نمی‌شود در بازی‌های آینده نظم تیم شما به هم بریزد، گفت: واقعیت این است که در چند روز اتفاقات زیادی رخ داد که خودم احساسم این بود که تمرکز تیم برای بازی با شهرخودرو به هم ریخته باشد. دیروز خیلی با بازیکنان صحبت کردم و از آنها خواستم که تمرکزشان روی بازی آینده‌شان باشد. هر اتفاقی که در بازی سپاهان افتاد یا خواهد افتاد دیگر تمام شده است. هر چند این مسائل باعث شد بازیکنان به سمت و سوی مسائل حاشیه‌ای کشیده شوند اما از آنها خواسته‌ام تمرکزمان بیشتر روی حریف آینده‌مان باشد و با تمرکز مقابل شهرخودرو بازی کنیم.

گل محمدی در مورد اینکه اوساگونا در بازی قبل نیمکت‌نشین بود از او راضی هستید، عنوان کرد: بله او شاید گل نزده باشد اما پاس گل داده و تلاش خود را انجام می‌دهد. بازیکن خوبی است اینکه اوساگونا نیمکت‌نشین بوده دلیلش این نیست که بازیکن خوبی نبوده بلکه ملاحظات را در نظر می‌گیریم و شرایط فنی دو تیم را در نظر گرفته و ترکیب تیم را می‌چینیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها