12681
کنعانی‌زادگان: آن چند نفر را پیدا کنید
05 آذر 1398
361
ایرانی
مدافع پرسپولیس از حضور برانکو در این تیم ابراز بی اطلاعی کرد.

روزنامه گل -

محمدحسین کنعانی‌زادگان بعد از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در جام حذفی، در جمع خبرنگاران درباره شایعات مختلف مبنی بر رابطه نه چندان خوب ویلموتس با بازیکنان تیم ملی گفت: چنین چیزی مطرح نیست. ویلموتس و بازیکنان به یکدیگر احترام می‌گذارند. حرف‌هایی که در فضای مجازی مطرح شده، صحت ندارد.

او درباره انتقاد از ویلموتس مبنی بر غیبت در ایران و زیرنظر نگرفتن مسابقات باشگاهی تاکید کرد که این مسائل ارتباطی به او ندارد.

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس درباره شایعه دیگری مبنی بر کیفیت پایین تمرینات تیم‌ملی گفت: چنین چیزی صحت ندارد. تمرینات ما خوب بود و اهالی رسانه هم حضور داشتند. مشکلی از این بابت نداشتیم.

وی شایعه ناراحتی مسعود شجاعی بعد از این بازی با عراق و آمادگی برای خداحفظی از تیم ملی را هم در ادامه رد کرد.

مدافع پرسپولیس درباره مذاکره با برانکو برای حضور در تیم ملی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد، تیم ملی موفق شود.

کنعانی زادگان در واکنش به این سوال که تیم ملی فقط با انجام دو جلسه تمرین به مصاف عراق رفته است، گفت: تمرینات ما بیش از این بود اما لژیونرها فقط در دو جلسه حضور داشتند چرا که درگیر مسابقات باشگاهی بودند. اگر زودتر هم تمرین می‌کردیم، بازیکنان لژیونر نمی‌توانستند حضور یابند.

وی درباره اینکه به برخی از بازیکنان پرسپولیس گفته شده برانکو مربی بعدی تیم ملی است و بازیکنان هم به سرمربی سابق خود تبریک گفتند، تصریح کرد: من اطلاع ندارم. آن چند نفر را پیدا کنید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها