تحریم‌ها مانع از پرداخت حقوق آقای سرمربی
12323
گفتگوی ویلموتس با سران فوتبال ایران در ترکیه
17 آبان 1398
226
ایرانی
بنابه اعلام یک سایت آلمانی‌زبان، سرمربی بلژیکی تیم ملی ایران خواستار گفت‌وگویی شفاف با روسای فدراسیون فوتبال کشورمان شده است.  

روزنامه گل -

اتفاقات اخیر پیرامون شرایط وارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ایران مورد توجه رسانه های اروپایی قرار رگفته است. در همین راستا سایت فوتبال اروپا در مقاله ای عنوان کرد مارک ویلموتس از ماه مه به عنوان سرمربی تیم ملی ایران فعالیت می‌کند اما به پایان دوره حضورش در صورت عدم تحرک و تلاش کافی فدراسیون فوتبال، ظاهرا نزدیک شده است.

این سایت در این باره نوشت: ویلموتس در شرایط کنونی درباره کارفرمای خود یعنی فدراسیون فوتبال ایران حرفی نمی زند و از وضعیتی که در آن قرار گرفته، نگرانی دارد. ظاهرا او در اندیشه فسخ قرارداد و خاتمه کار به عنوان سرمربی تیم ملی ایران است چون هنوز دستمزدی دریافت نکرده. این موضوعی است که رسانه‌های ایرانی و بلژیکی گزارش کردند.

سایت فوتبال اروپا در ادامه نوشت: در همین رابطه مربی 50 ساله خواهان گفت‌وگویی شفاف با  روسای فدراسیون فوتبال شد که در ترکیه قرار است، انجام شود. این در حالیست که فدراسیون فوتبال ایران ادعا می‌کند که پرداخت‌ حقوق‌ را انجام داده اما به خاطر تحریم‌های بانکی حقوق به حساب بانکی ویلموتس نرسیده است.

سایت مذکور ادامه داد: طبق اعلام رسانه‌ها، فدراسیون فوتبال ایران در حال حل کردن این مشکل است.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها