امیدوارم که دیگر شاهد پرتاب بطری و سیب نباشیم
12237
کالدرون:سید جلال نشان داد نمونه و الگوست
13 آبان 1398
2069
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:جو امروز استادیوم خیلی خوب بود، امیدوارم همه کمک کنند که دیگر شاهد پرتاب بطری و سیب نباشیم.

روزنامه گل  -

گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: به همه هواداران این برد را تبریک می گویم. ما شایسته این برد بودیم. در نیمه اول چند موقعیت داشتیم و می شد حتی بیشتر از این گل بزنیم. مقابل تیم خوبی بازی کردیم و به بازیکنانم تبریک می گویم. بردن در این زمین شایستگی می خواهد.

وی ادامه داد: برای من افتخار است که با بازیکنان ایرانی کار می کنم و به همین خاطر به بازیکنانم این برد را تبریک می گویم.

* از این به بعد ترابی پنالتی‌های ما را می‌زند

کالدرون در خصوص پنالتی زدن ترابی افزود: از این به بعد مهدی ترابی برای ما پنالتی خواهد زد.

* سید جلال نشان داد نمونه و الگوست

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره بازی کردن سید جلال حسینی تصریح کرد: همان طور که در ابتدای لیگ گفتم دفاع وسط های ما سطح بالا هستند و مطمئنا یک نفر از این 3 نفر بیرون می مانند. ابتدا کنعانی زادگان و بعد سید جلال و حالا شجاع بیرون ماندند. به سید جلال تبریک می گویم که بعد از مدت ها بازی نکردن نشان داد که نمونه و الگوست. او همیشه به تصمیم مربی احترام گذاشته و چه در زمین و خارج از زمین به تیم کمک می کند.

*امروز فولاد تحت قدرت ما بود

کالدرون در مورد فولاد اظهار داشت: آنها تیم خیلی خوبی هستند. فقط یک شکست داشتند و این نشان می دهد تیم خوبی هستند اما امروز تحت قدرت ما بودند.

*بدون بازیکن خارجی خیلی خوب بازی می کنیم
وی افزود: وقتی مربی تازه به تیمی می آید طبیعی است که فلسفه تیم را تغییر می دهد. در گذشته پرسپولیس نتایج خوب گرفته اما بازیکنان الان نیاز به زمان دارند. من همیشه دوست دارم برنده باشم اما تکرار می کنم بدون بازیکن خارجی خیلی خوب بازی می کنیم و برای همین به بازیکنان ایرانی تبریک می گویم.

* امیدوارم که دیگر شاهد پرتاب بطری و سیب نباشیم
کالدرون درباره جو استادیوم افزود:جو امروز استادیوم خیلی خوب بود. امیدوارم همه کمک کنند که دیگر شاهد پرتاب بطری و سیب نباشیم. این شهر عاشق فوتبال است و برای من به عنوان یک خارجی افتخار دارد که اینجا حضور دارم. تماشاگران خیلی خوبی امروز بودند اما حیف که شاهد پرتاب اشیا بودیم.

* جونیور تا آخر فصل بازی نکند شاید تصمیم دیگری بگیریم

سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت جونیور بازیکن برزیلی این تیم ادامه داد: هر اتفاقی ممکن است. اگر تا آخر فصل بازی نکند شاید مجبور شویم تصمیم دیگری بگیریم./فارسدیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
بینام 14 / 08 / 1398 05 : 06 : 09

ما که می دونستیم اسطوره و رهبر تیممون آقا با معرفت و رهبر واقعیه تو کچل قبول نداشتی امید واریم بهت ثابت شده باشه


مصطفی 13 / 08 / 1398 10 : 15 : 17

بیشتر از هر موقع به این ۳ امتیاز احتیاج داشتیم طبیعی بود در مواقعی از بازی سیستم بازی دفاعی باشه تبریک به ارتش سرخ


عباد 13 / 08 / 1398 04 : 55 : 16

جناب کارداران واقعا فولاد تحت قدرت شما بود؟! چیزی که ما دیدیم بویژه در نیمه دوم اتوبوس پرسپولیس بود جناب کالدوران (از طلا بودن پشیمان گشته ایم ......مرحمت فرموده مارا مس کنید) این پرسپولیس نبود این تیم آشفته وترسو شباهتی به پرسپولیس فضول گذشته نبود


تازه ترین خبرها