با حضور در جام یونس شکوری
12204
سپهر صادرات تنه به تنه بزرگان فوتبال ایران می زند
12 آبان 1398
226
ایرانی
بیست و پنجمین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان جام زنده‌یاد یونس شکوری با حضور 100 تیم در هفت رده سنی بالای 35، 40، 45، 50، 55، 60 و 65 سال به بالا در حال برگزاری است.

روزنامه گل -بیست و پنجمین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان جام زنده‌یاد یونس شکوری با حضور 100 تیم در هفت رده سنی بالای 35، 40، 45، 50، 55، 60 و 65 سال به بالا در حال برگزاری است و بازیکنان نام آشنایی همچون ایرج مسعودی ،ابراهیم قاسم پور، مهدی مناجاتی، محمود حقیقیان، علیرضا خورشیدی، محمد پنجعلی،  جعفر مختاریفر، رضا نعلچگر، اکبر مالکی، نادر فریاد شیران،مجید حلوایی،علیرضا حاج قاسم، دکتر محمد زادمهر، ماییس میناسیان، احمد سنجری، سعید مراغه چیان، ضیا عربشاهی،علی گیوه‌ای، رضا رجبی، امیر مرزوقی، محمود معمار، کریم شاهرودی، مرتضی فنونی زاده د در این رقابت‌ها در قابل تیم‌های فوق حاضر هستند و باهم به رقابت می‌پردازند.  


یکی از تیم‌های حاضردراین رقابت‌ها تیم سپهر صادرات است که با مدیریت و مربیگری ایرج مسعودی در رقابت‌ها شرکت کرده است . مدیر تیم سپهر صادرات می‌گوید 24 سال است که در این رقابت‌ها حضور دارم . در 12 سال ابتدایی با تیم‌هایی مثل نادر حضور داشتم ولی در 12 سال گذشته به حمایت بانک صادرات و تشکیل تیم سپهر صادرات در جام یونس شکوری حضوری فعال داریم. در همین راستا باید بگویم جا دارد از حاج مهدی امینیان رئیس اداره رفاه بانک صادرات که خودشان از فوتبالیست‌های قدیمی شمیران بودند، حامی بزرگ تیم ما هستند.


ایرج مسعودی سپس به شرایط تیم سپهر صادرات اشاره می‌کند و می‌گوید ما در جند رده سنی در مسابقات شرکت کرده‌ایم که من در تیم بالای 65 سال حضور دارم که 17 تیم در این رده  در 4 گروه باهم به رقابت‌ها می‌پردازند که در گروه ما همه تیم‌ها با برگزاری یک بازی یک امتیازی هستند و برای صعود از گروه باید 2 بازی دیگر انجام بدهیم.


مسعودی در ادامه به سوابق تیم سپهر صادرات در این مسابقات اشاره دارد و می‌گوید بهترین مقامی که طی این سال‌ها به دست آوردیم یک مقام سومی در رده 65 سال به بالا بوده است. البته همان‌طور که گفتم ما در رده‌ای سنی دیگر چون 60 سال به بالا و 55 سال  به بالا هم حضور داریم.


ایرج مسعودی که خودش از پیشکسوت‌های فوتبال ایران است در رده جوانان با بازیکنانی چون پرویز قلیچ خانی، علی پروین هم‌بازی بودم و حالا هم در رده سنی 65 سال در کنار بزرگان فوتبال ایران  پا به توپ است.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها