هر وقت پا به توپ می‌شد من آهنگ کارتون فوتبالیست‌ها را می‌زدم
12191
زکی پور: میمبلا شبیه سوباسا بود!
12 آبان 1398
384
ایرانی
میلاد زکی‌پور مدافع استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست تیمش را در دیدار حساس مقابل تراکتورسازی همراهی کند.

حسن بابازاده / میلاد زکی‌پور مدافع استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست تیمش را در دیدار حساس مقابل تراکتورسازی همراهی کند. او از کسب این برد بسیار خوشحال بود و معتقد است استقلال با این روند مدعی کسب عنوان قهرمانی است. با وی در خصوص بازی و همچنین شرایط استقلال به صحبت پرداختیم.

برد خوبی را تیم‌تان مقابل تراکتورسازی تبریز کسب کرد.

بچه‌ها از دل و جان مایه گذاشتند. واقعا باید قبول کنیم بازی کردن در چنان جو بدی سخت است. آنقدر جو سنگین بود که همه چیز تحت تاثیر آن قرار گرفته بود اما فکر می‌کنم با گذشت 9 هفته از لیگ، این قشنگ‌ترین بازی بود که برگزار شده است.

فکر می‌کردید چهار گل به تراکتور آن هم در تبریز بزنید؟

به دنبال کسب برد بودیم اما نه با چهار گل. جلوی 75 هزار هوادار تراکتور چهار گل بزنی و بروی شاهکار است. هشت سال بود که استقلال تراکتور را در تبریز نبرده بود. جا دارد از هواداران تراکتور هم تشکر کنم که فحاشی نکردند و تیم خودشان را تشویق کردند حتی به لیدرهای خودمان گفتم که هواداران تراکتور خیلی خوب تراکتور را تشویق می‌کنند.

یکی از بازیکنان خارجی تراکتور ویلیام میمبلا در این بازی خیلی شما را اذیت کرد.

باید بگویم بازیکن باکیفیتی است. او بیشتر شباهتش به سوباسا بود. هر وقت پا به توپ می‌شد من آهنگ کارتون فوتبالیست‌ها را می‌زدم. خیلی خوب توپ می‌گرفت و بازیسازی می‌کرد اما با اینکه چهار بازیکن تیم ما نبودند توانستیم سه امتیاز شیرین را کسب کنیم.

در این بازی به میدان نرفتی.

من مصدوم بودم اما به تبریز رفتم تا به تیم در صورت امکان کمک کنم اما خداییش پایم خیلی درد می‌کرد. تمام تلاشم را می‌کنم که به بازی مقابل نفت آبادان برسم.

با این برد می‌توان گفت که استقلال مدعی قهرمانی است؟

چرا نمی‌توان گفت؟ تیمی مقتدر، یکدست و یکدل به دنبال کسب عنوان قهرمانی است. چهار سال است که در استقلال هستم، هیچ سالی مثل امسال تیم اینقدر یکدست نبود. ما تراکتور را بردیم اما وقتی با اتوبوس آمدم چهره استراماچونی برایم جالب بود آن جذبه جالبش را دوست دارم. ما اگر بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم مدعی اصلی قهرمانی هستیم به خصوص در بازی مقابل نفت که با توجه به اینکه تیم‌های بالای جدول همگی با هم بازی دارند بهترین فرصت است که اختلافمان را با صدر کمتر کنیم.

کالدرون این روزها مدام علیه تیم شما صحبت می‌کند.

ایشان نباید در مورد استقلال این همه صحبت کند. مربی ما از اینترمیلان آمده، کجا دیدید در مورد تیم‌های دیگر صحبتی انجام بدهد. به خود ما هم یاد داده‌اند که راجع به تیم‌های دیگر صحبت نکنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها