تشکری که به مهاجم پرسپولیس بدهکاریم
12173
فرق علیپور با طارمی!
11 آبان 1398
2485
ایرانی
ببینید طارمی دیگر کیست که آدم را در چنین شرایط بغرنجی از علیپور ممنون می‌کند!

روزنامه گل- پنالتی چیپ از دست رفته علی علیپور در برابر ماشین‌سازی، همه را یاد پنالتی مشابه مهدی طارمی در دیدار با الریان قطر انداخت که آن هم از دست رفت. این پنالتی مربوط به مسابقات مرحله گروهی دو فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا می‌شد؛ همان فصلی که پرسپولیس تا نیمه‌نهایی پیش رفت و آنجا به الهلال باخت. سرخپوشان در آن بازی خانگی برابر الریان به شدت به پیروزی نیاز داشتند و با نتیجه‌ای غیر از برد، در معرض حذف قرار می‌گرفتند. بنابراین کمتر کسی می‌توانست تصور کند طارمی پنالتی‌اش را چیپ بزند، اما او این کار را کرد، پنالتی خراب شد، بازی گره خورد و نهایتا هم مساوی تمام شد؛ هرچند به لطف نتیجه بازی همزمان و اتفاقات عجیب روز آخر، پرسپولیس سرانجام از گروهش صعود کرد. نکته مهم اما اینجاست که اواخر بازی با الریان، طارمی که روحیه‌اش را کاملا از دست داده بود تعویض شد. او در لحظه تعویض با اعتراض بخشی از هواداران روبه‌رو شد، اما به جای اینکه سرش را پایین بگیرد یا عذرخواهی کند، رو به آنها «هیس» نشان داد! این همان تصویر هیس معروف به جا مانده از طارمی است که رابطه او با هواداران را مخدوش کرد. از این نظر باز باید از علی علیپور ممنون باشیم که بعد از اشتباه وحشتناکش، حداقل در مقابل شعارهای اعتراضی مردم خویشتنداری به خرج داد و بعد از رسیدن به خانه هم در پستی بلند بالا از پرسپولیسی‌ها عذرخواهی کرد. ببینید طارمی دیگر کیست که آدم را در چنین شرایط بغرنجی از علیپور ممنون می‌کند!دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
رضا 12 / 08 / 1398 31 : 44 : 09

کالدرون خودش باعث تمام حاشیه ها هست یکی نیست بهش بگه تو خودت بازیکنی رو به تیم آوردی که بلد نیست پاسکاری کنه و تو استپ کردن توپ مشکل داره بعد با اشتباه آقای گل پرسپولیس که هفته پیش هتریک کرد ،، تمام مسئولیت رو گردن اون بخت برگشته انداختی ؟؟


حمید رضا 12 / 08 / 1398 42 : 40 : 09

علی علیپور اشتباه کرد و اشتباهش هم خیلی به خودش لطمه وارد کرد ،، ولی انسان جایزالخطاست!! نباید بخاطر یک اشتباه بازیکنی که سالها گلزنی کرده و آقای گل شده و برای تیمش و هواداران مثمر ثمر بوده رو با فحش و دری وری نابودش کنیم !!! از طرفی تعجب میکنم از کالدرون که همه تقصیرها رو گردن علیپور انداخته و از نظر روحی و شخصیتی خرابش کرده


سیدرشیداحمدی قلعه‌ سری 11 / 08 / 1398 02 : 51 : 18

این عذرخواهی میتواندشروعی خوب وطوفانی برای علیپور باشد یادتان نرودچطوربعدتشویق تیم نائب قهرمان سه فصل قهرمان لیگ شدیم وبه فینال آسیارفتیم مکتب پرسپولیس جای انتقام نیست.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها