12138
بیانیه فدراسیون فوتبال در مورد فحاشی به سرمربی ماشین سازی
10 آبان 1398
917
ایرانی
فدراسیون فوتبال با انتشار پیامی ضمن محکومیت برخی اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و ماشین سازی،از برخورد قاطع با خاطیان خبر داد.

روزنامه گل - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در پیام منتشره آمده است؛
بدون شک،حفظ ارزش ها و شئون در ورزشگاهها رکن رکینی برای آحاد جامعه و علاقمندان ورزش است و همگان بر این موضوع تاکید و تصریح دارند.
شکی نیست هزاران جام زرین نمی تواند با قطره ای از مجاهدت ها،فداکاری ها و عزت پهلوانان واقعی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی برابری کند‌.
از این رو،فدراسیون فوتبال ضمن ابراز تاسف و محکومیت اقدام معدودی در بی احترامی به خانواده معزز و محترم خطیبی که والده ارجمند دو شهید دفاع مقدس و رسول خطیبی که برادر آن دو شهید بزرگوار می باشد،بلافاصله پس از مسابقه شب گذشته پرونده مربوطه را در بالاترین سطح ارکان حقوقی و انضباطی فدراسیون باز کرده است و اقدام قاطعانه با عامل یا عوامل این اتفاق با هدف پاک سازی کامل فضای کلیه ورزشگاهها به عمل خواهد آمد.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
محمدی 11 / 08 / 1398 23 : 19 : 14

کار تماشاگری که به آقای خطیبی توهین کرده محکوم است ولی مادر آقای بیرانوند با مادر آقای خطیبی فرقی دارد چرا در تبریز که به بیرانوند فحاشی شد فدراسیون سکوت کرد باید کاری کرد که در ورزشگاها به هیچ کس توهین نشود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها