11799
پیروانی با حکم انصاری‌فرد مدیر تیم فوتبال پرسپولیس شد
24 مهر 1398
268
ایرانی
ضمن تقدیر از زحمات محسن خلیلی طی حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی بعنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب شد.

به گزارش روزنامه گل و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاریفرد مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، امروز چهارشنبه 24 مهر ماه، ضمن تقدیر از زحمات محسن خلیلی به عنوان مدیر تیم طی حکمی، افشین پیروانی را به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب کرد.

در بخشی از حکم مدیر عامل باشگاه پرسپولیس آمده است؛

امید است با استعانت از الطاف الهی و به کارگیری حداکثر توان خویش در راستای همکاری‌های سازنده با باشگاه موفق و موید باشید.

انصاری فرد امروز با محسن خلیلی جلسه ای داشت و  از زحمات وی تقدیر و تشکر کرد و سپس در جلسه ای که با حضور گابریل کالدرون و افشین پیروانی برگزار شد پیروانی را به عنوان مدیر جدید تیم معارفه کرد. انصاری فرد این تغییرات را امروز با اعضای هیات مدیره هم در میان گذاشته بود.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آقای خلیلی زحمات زیادی را متقبل شدند. ایشان حتی بخش قابل توجهی از مطالبات فصل خود را نگرفته‌اند اما این را کسی نمی‌داند. حتی باید بگویم؛ چه در فصل گذشته و چه در اوایل کار که من عهده‌دار این مسوولیت شدم،  هزینه‌هایی کردند تا امور  تیم پیش برود. ضمن تقدیر از همه این تلاش‌ها، جمع‌بندی‌ها این بود که تغییراتی صورت گیرد و امروز چهارشنبه هم این موضوع را ابتدا به آقای خلیلی اعلام داشتیم.

وی ادامه داد: من شخصا از کوشش‌های ایشان تشکر می‌کنم و باشگاه و هواداران نیز حتما قدردان تلاش‌های او هستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها