جلوی شهرخودرو اگر بد بودیم و می‌باختیم دلمان نمی‌سوخت
11544
نادری: ویلموتس بهترین هدیه تولدم را به من داد
15 مهر 1398
725
ایرانی
با اینکه پرسپولیس نتوانسته مقابل رقبای مستقیم خود امتیاز بگیرد و بازنده برابر آن‌ها از میدان خارج شده اما محمد نادری یکی از بازیکنان این تیم از شرایط خوب تیم می‌گوید و اینکه هنوز تیم کالدرون یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

روزنامه گل -

 

سیدیاسر رضوی / با اینکه پرسپولیس نتوانسته مقابل رقبای مستقیم خود امتیاز بگیرد و بازنده برابر آن‌ها از میدان خارج شده اما محمد نادری یکی از بازیکنان این تیم از شرایط خوب تیم می‌گوید و اینکه هنوز تیم کالدرون یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. نادری که این فصل در سمت چپ همه‌جوره عصای دست کالدرون بوده و در هر بازی نمایش خوبی  داشته است، یک حرف جالب در گفت‌وگو با گل زد. اینکه بعد آن باخت در مشهد مقابل پدیده و حال خرابی که داشت، دعوت دوباره به تیم ملی برایش بهترین هدیه‌ای بود که از سوی ویلموتس به او داده شد.

 

بعد از اردوی بازی با کامبوج بازهم توسط ویلموتس به اردوی تیم ملی برای دو دیدار پیش رو دعوت شدی؟

 

وقتی به یک اردوی تیم ملی دعوت می‌شوی همیشه برای بودن در اردوی بعدی استرس و نگرانی وجود دارد و وقتی این اتفاق می‌افتد و در فهرست هستی یک اتفاق فوق‌العاده است. این موضوع حداقل در مورد من صدق می‌کند چه اینکه این دعوت این بار همراه با روز تولدم بود و به قولی بهترین هدیه را گرفتم.

 

ضمن تبریک تولد و بهترین آرزوها برای تو به نظر می‌رسید این نگرانی تو کمی هم طبیعی بود.

 

چطور؟

 

اینکه تو به‌عنوان بازیکن فیکس پرسپولیس بعد بازی با کامبوج به بازی گرفته نشدی و کالدرون تو را نیمکت نشین کرد و اگر هم به میدان آمدی یا ذخیره بودی یا اینکه تغییر پست دادی؟

 

در مورد مسائل فنی که من نمی‌توانم نظری بدهم چون سرمربی تصمیم‌گیرنده است. ما بازیکنان بسیار باکیفیت زیاد داریم که هدف همه ما یکی است و آن موفقیت پرسپولیس است. در این چند بازی نظر آقای کالدرون این بود که تغییراتی در تیم داشته باشد و من به‌عنوان بازیکن هدفم تنها این است که هر موقع فرصت در اختیارم قرار داده شده بهترین نمایش را داشته باشم. بدون شک هر بازیکنی دوست دارد همیشه به میدان برود اما درنهایت تصمیم با کادر فنی و در آخر موفقیت تیم است.

 

این بازی کردن یا نکردن‌های تو با تفکرات کالدرون به حضورت در تیم ملی لطمه نمی‌زند. دیدی که تغییر مداوم تفکرات کالدرون باعث شد مهدی ترابی در این اردو به‌عنوان کسی که همیشه یکی از پاهای ثابت اردوها بوده، دعوت نشود؟

 

شما اگر بازی آخر ما مقابل پدیده را نگاه کرده باشید یک بازی خیلی خوب و روانی را پرسپولیس به نمایش گذاشت و تنها یک اتفاق و یک‌لحظه باعث شد پدیده که واقعاً یکی از تیم‌های خوب لیگ است برنده سه امتیاز بازی باشد. تمام سعی کالدرون و کادر فنی به همراه بازیکنان این است که هرچه زودتر باهم هماهنگ‌تر شود و می‌بینید که بازی به بازی بهتر می‌شویم. مهدی ترابی هم یکی از خوب‌های پرسپولیس در این چند بازی بوده و فکر نمی‌کنم آقای ویلموتس با این تفکرات به بازیکنی نگاه کند. شک نکنید حتماً در بازی‌های بعدی و اردوهای بعدی مهدی یکی از پا ثابت‌های تیم ملی بازهم خواهد بود.

 

به بازی پدیده اشاره کردی. مسابقه‌ای که پرسپولیس در سومین بازی مستقیم خودش با مدعیان باخت و تنها توانست از سد استقلال بگذرد.

 

من فقط می‌خواهم در مورد بازی با پدیده صحبت کنم. هرچند که باخته‌ای قبلی هم نباید به دست می‌آمد و امتیازات را نباید از دست می‌دادیم اما در بازی مشهد ما عالی کار کردیم. یک زمین خوب یک حریف خوب و یک پرسپولیس خوب در این بازی به میدان رفت و تنها روی یک اتفاق گل خوردیم. واقعاً بعد بازی اعصاب همه ما خرد بود چون اگر بد بازی می‌کردیم و می‌باختیم دلمان نمی‌سوخت اما حسابی همه ما به‌هم‌ریخته بودیم و حال خوشی نداشتیم. به نظرم این هواداران پرسپولیس که به همه ما به‌خصوص به من لطف زیادی دارند یک مقدار صبوری داشته باشند و به کالدرون وقت بدهند او کارش را بلد است و خیلی طول نمی‌کشد که در مسیر قهرمانی قرار بگیریم. هنوز فاصله‌مان با صدر زیاد نیست و قطعاً آن را جبران خواهیم کرد.

 

یعنی تو فکر می‌کنی این پرسپولیس امسال یکی از مدعیان لیگ است؟

 

اگر شما شک دارید من و بچه‌های تیم شک نداریم. درست است در شروع امتیازات را به‌خوبی جمع نکردیم و کمی از رقبا عقب ماندیم اما این اختلاف زیاد نیست و قطعاً در ادامه با روندی که پرسپولیس دارد و تلاشی که همه به کار بسته‌اند شرایط مثل قبل خواهد شد. ما با حمایت هواداران و تلاشی که بچه‌ها دارند قطعاً کار را باقدرت‌تر پیش می‌بریم و امید به خدا هدفمان بازهم قهرمانی در لیگ است و یک‌قدم هم از آن عقب نمی‌نشینیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها