بیرانوند را بخشیدند،کنعانی را محروم نکردند اما میلیچ راحت محروم شد
11543
فتحی:با رفتارهای دوگانه سرخورده‌ شده‌ایم
15 مهر 1398
1279
ایرانی
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:مدافع پرسپولیس در دربی توپ را به سمت تماشاگران شوت زده ولی هیچ برخوردی با او صورت نگرفته اما می‌بینید با میلیچ مدافع استقلال که بسیار مودب و سر به زیر است بلافاصله برخورد کرده و او را محروم می‌کنند.  

به گزارش روزنامه گل به نقل از فارس، امیرحسین فتحی در خصوص محرومیت میلیچ به خاطر اتفاقات دیدار استقلال و ذوب‌آهن گفت: واقعا برایم جای تعجب دارد که کوچک‌ترین برخورد بازیکنان استقلال زیر ذره‌بین است و هر حرکتی که آنها انجام می‌دهند بلافاصله با محرومیت توبیخ و جریمه همراه می‌شود.

 

وی افزود:‌من تا به حال هرگز در مورد رقبا صحبت نکردم ولی انصافا از اینکه می‌بینم به این شکل حق تیمم خورده می‌شود ناراحت هستم. شما دقت کنید در شهرآورد پایتخت مدافع پرسپولیس (کنعانی‌زادگان) استارت درگیری و تنش را زد ولی هیچ برخوردی با او صورت نگرفت. متاسفانه شهر آنقدر آشوب است که بعد از عدم محرومیت کنعانی‌زادگان که تماشاگران را تحریک کرده باشگاه پرسپولیس خواهان کسر شدن محرومیت خلیل‌زاده هم شده بود. وقتی علیرضا بیرانوند را به آن راحتی می‌بخشند معلوم است که مدیران این باشگاه خواستار کسر محرومیت مدافع تیم‌شان هم می‌شوند.

 

فتحی تاکید کرد: یک بازیکن برای تحریک تماشاگران چه کار باید انجام دهد که با او برخورد شود؟ مدافع پرسپولیس توپ را به سمت تماشاگران شوت زده ولی هیچ برخوردی با او صورت نگرفته است اما می‌بینید با میلیچ مدافع استقلال که بسیار مودب و سر به زیر است بلافاصله برخورد کرده و  او را محروم می‌کنند، اسم این کار چیست؟

 

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: شما ببینید 90 دقیقه به امیر قلعه‌نویی در بازی سپاهان و پرسپولیس فحاشی شد اما فقط 8 میلیون تومان جریمه برای باشگاهی که تماشاگرانش آنگونه علیه سرمربی حریف فحاشی می‌کردند در نظر گرفته شد. این دوگانگی باعث سرخوردگی ما شده و انصافا از این اتفاقات متاسف هستم.

 

فتحی در خصوص مهاجم اهل کشور انگلیس (گری هوپر) در استقلال و اینکه گفته می‌شود وی به آبی‌پوشان به توافق نهایی رسیده،‌ گفت: این بازیکن یکی از گزینه‌های ماست که در حال مذاکره با او هستیم اما توافق نهایی شکل نگرفته است. بازیکنی که شما اسم بردید مورد تائید فنی استراماچونی است اما سرمربی تیم نام 4 بازیکن را به ما داده که در حال مذاکره با آنها هستیم تا بهترین گزینه را به استقلال بیاوریم. دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
داود 15 / 07 / 1398 32 : 56 : 18

تا حدودی انصاری فرد دهنتو بست اقای فتحی شما از چی صخبت میکنی. از نابودی فوتبال بازیکنای دهه هفتاد پرسپولیس یادت میاد از نتایج عجیب سه صفر به فعالیت استقلال شما با این حرفا میخوای پولایی که از بیت المال به جیب زدی رو بپوشونی چقدر یک نفر میتونه وقیح باشه


محسن 15 / 07 / 1398 24 : 12 : 16

از وقتی امثال شما کثفتا و اون همتای دیگ اقای عرب وارد این فوتبال شدید یه گند اساسی به هر دوتا تیم زدید از اسم حرفه ای فقط اسمش رو یدک میکشید دلال بازی با خطیر و روانخواه رو با این حرفا از دهن هوادارتون پاک میکنید سه فصل جای مربی دلال میاری واسه تیمتون کلی پول هنگفت بیت المال رو هدار دادید بازم زبونتون درازه شما مدیرعاملهای مصرف گرا هستید فقط بلدید گند بزنید به پول مردم و مملکت از لحاظ درامد زایی زیر صفر ولی تو مصاحبه کردن بیخود نفر اول برو اقا بجای مصاحبه علیه تیم حریف برس به کثافت کاریایی تیمت


محمد 15 / 07 / 1398 03 : 05 : 12

کثیف تر از لیگ ایران وجود نداره .یک لیگ بی قانون عدالت کش سیاسی!. اونقدر این وضع بغرنجه که این اقا ابوعطا میخونه. کی به کیه؟ بیشترین سود رو ببر، منتهی هوچی گری کن و فضا رو وارونه جلوه بده!. ماشاءالله هم که قانون نمیتونه جلوی دهان امسال این اقا رو بگیره.


تازه ترین خبرها