11454
گل‌محمدی: نظر کالدرون برای خودش محترم است/3 امتیاز حق بازیکنانم بود
12 مهر 1398
2852
ایرانی
سرمربی تیم شهر خودرو گفت: هر دو تیم با توجه به وضعیت جدول به دنبال برد بودند، این موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را ببینیم.

روزنامه گل - یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم شهر خودرو بعد از پایان دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری در خصوص این بازی گفت: امروز شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم بودیم. هر دو تیم برای 3 امتیاز تلاش کردند و صاحب موقعیت شدند. هر دو تیم با توجه به وضعیت جدول به دنبال برد بودند. این موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را ببینیم. 

وی ادامه داد: ما تمرینات خوبی برای این بازی انجام دادیم. بازیکنانم تلاش زیاد و جانانه‌ای انجام دادند و باید از آنها بابت این بازی تشکر کنم. آنها توانستند به حق خودشان برسند و گرفتن این 3 امتیاز حق بازیکنانم بود. آنها بیشتر تلاش کردند و این برد حق شان بود. گل زیبایی در این بازی زدیم و توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

گل محمدی درباره اینکه سرمربی پرسپولیس گفته که موقعیت های پرسپولیس بیشتر از شهر خودرو بود افزود: نظر کالدرون قابل احترام است. او مربی بزرگی است اما نگاه ما این شکلی نیست. نظر هر کسی برای خودش محترم است.

سرمربی شهر خودرو در خصوص تعطیلات لیگ و آمادگی تیمش هم اظهار داشت: برای تیمی که روی نوار موفقیت است این تعطیلی ها اذیت کننده خواهد بود. ما اگر بازی تدارکاتی انجام دهیم می توانیم شرایط خوب خودمان را حفظ کنیم. روز جمعه با تیم امید بازی دوستانه خواهیم کرد و امیدوارم در شرایط مسابقه بمانیم.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
حجت حائریان 13 / 07 / 1398 36 : 47 : 02

واقعا حق تیم شهر خودرو بود چون واقعا زحمت کشید در صورتی که خودم پرسپولیسی اتشی هستم ولی هیچ موقعه از حق نگذاشتم خسته نباشید دوتا تیم قدرتمند مخصوصا پرسپولیس عشق من


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها