11446
چشمی: پنالتی گل‌گهر کارمان را سخت کرد
12 مهر 1398
167
ایرانی
روزبه چشمی، مدافع تیم استقلال گفت: پنالتی گل گهر که کارشناسان گفته‌اند پنالتی نبود،‌کارمان را سخت کرد.

روزنامه گل -

روزبه چشمی پس از پیروزی 2 بر یک تیم استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: امروز جای هواداران خالی بود. حضور آنها می‌توانست کمی بازی را راحت‌تر کند، ولی مهم سه امتیاز بود که گرفتیم و فشار را از تیم‌مان برداشتیم.

وی در مورد پنالتی اعلام شده به سود تیم گل‌گهر گفت: من صحنه را ندیدیم، فیلمش را هم ندیدم. اگر کارشناسان گفتند پنالتی بود، حتماً پنالتی بوده است. به نظرم بازیکن ما توپ را زده بود. به هر حال همین پنالتی کار را برای ما سخت کرد. همین پنالتی که کارشناسان گفتند، پنالتی نبوده، کار را سخت کرد.

مدافع تیم استقلال در مورد تغییر تاکتیک این تیم نیز عنوان کرد: این سیستم کمی زمان‌بر است. خیلی وقت نداشتیم تا با آن وقف پیدا کنیم. فکر می‌کنم 10 روز هم نشده که ما با این سیستم بازی می‌کینم و بین هر بازی هم فقط دو روز تمرین کردیم. این تعطیلی به ما کمک می‌کند. ان‌شاالله بعد از تعطیلات هم بتوانیم نتایج قبلی را جبران کنیم.

«بسیاری از بازیکنان استقلال ملی‌پوش هستند و در تعطیلات هم نمی‌توانند با تیم تمرین کنند» چشمی در واکنش به طرح این موضوع گفت: هر چقدر هم بازیکان به تیم ملی دعوت شوند،‌ بازیکنان دیگر هستند و مهم این است تصمیمی که کادرفنی می‌گیرد اجرایی شود.

چشمی درباره شرایط دفاعی تیمش عنوان کرد: خیلی به این دو در جام حذفی و لیگ نیاز داشتیم. امیدواریم 14 امتیازی هم که در لیگ از دست دادیم جبران کنیم. ان‌شاالله این بازی استارت بردهای ما بود. یکسری گل‌هایی که می‌خوریم اتفاقی است. یکی‌، دو گلی هم که دریافت کردیم آفساید یا خطا بوده، ولی درست است، ما باید کار کنیم. استقلال همیشه جزو بهترین خط دفاعی‌های ایران بوده و باید کار کنیم تا نتایج را جبران کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها