11440
غلامپور: داور می‌توانست برای گل‌گهر پنالتی نگیرد
12 مهر 1398
143
ایرانی
بهزاد غلامپور، مربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد داور دیدار این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان می‌توانسته برای تیم میهمان پنالتی نگیرد.

روزنامه گل -

بهزاد غلامپور پس از پیروزی 2 بر یک تیم استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز یکی از بهترین بازی‌ها را انجام دادیم. از عقب خیلی خوب روی زمین کار می‌کردیم و توپ را به چرخش در می‌آوردیم، موقعیت گل ایجاد می‌کردیم و به گل هم رسیدیم. پنالتی گل‌گهر را هم من از زاویه خوبی ندیدم، اما به نظرم کمی مشکوک بود و داور می‌توانست پنالتی نگیرد. در نیمه دوم هم توپ دست ما بود و می‌توانستیم به گل‌های دیگری هم برسیم، اما به هر حال بردیم و این برد می‌تواند برای ما کمک حال باشد.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسید سیدحسین حسینی استرس دارد، گفت: از عملکرد او صد درصد راضی هستم. او در 27 سالگی در تیمی بازی می‌کند که 30 میلیون هوادار دارد. حسینی استرس ندارد و سال گذشته هم خیلی خوب بود و این فصل هم خیلی خوب بازی می‌کند. در این بازی هم مقابل تک به تک حریف را گرفت تا به گل دوم رسیدیم. حسینی انصافاً شرایط خوبی دارد.

مربی دروازه‌بان‌های تیم استقلال درباره ارزیابی‌اش از عملکرد تیم گل‌گهر در این بازی اظهار داشت: تیم گل‌گهر هم خیلی خوب بود و بازی‌های خوبی هم در لیگ انجام داده‌اند، اما ما محکوم به برد بودیم و باید می‌بردیم که به نظرم به هدف‌مان هم رسیدیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها