11439
بگوویچ:باشگاه بداند به درد هم نمی خوریم جشن خداحافظی می گیریم
12 مهر 1398
188
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان گفت:چیزی نیست بگویم حق ما باخت نبود در این بازی، یک فرصت صدرصد گلزنی را از دست دادیم.

روزنامه گل -

وینگو بگوویچ بعد از شکست 2 بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: چیزی نیست بگویم حق ما باخت نبود در این بازی، یک فرصت صدرصد گلزنی را از دست دادیم. اشتباه بزرگ از سوی دروازه بان ما هم باعث شد که گل بخوریم بعد از آن هم فرصت هایی برای گلزنی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. از نحوه بازی تیمم راضی هستم.


وی افزود: بازیکنانم تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند اما این تلاش کافی نبود من معمولاً از داوری‌ها گلایه نمی‌کنم اما در صحنه‌ای که روی بایرامی خطا شد اگر پنالتی نبود حداقل باید یک ضربه آزاد به سود ما اعلام می‌شد اما داور حتی خطا هم نگرفت. کاری نمی‌توانیم بکنیم فقط باید به آینده امیدوار باشیم و در بازی‌های بعد در لیگ بهتر نتیجه بگیریم.

بگوویچ در مورد نتایج ضعیف این تیم و شایعاتی که پیرامون جدایی وی وجود دارد، گفت:‌ می‌شود بدانم چرا این سؤال را می‌پرسید خیلی کار ساده‌ای است اگر باشگاه به من اعتقاد داشته باشد ادامه می‌دهند و اگر نخواهند جدا می‌شویم. خیلی جالب است که فقط رسانه‌های سیرجانی این سؤال را از من می‌پرسند و به کاری که انجام دادیم احترام نمی‌گذارند. متأسفم. 

سرمربی گل‌گهر در مورد اینکه بعد از گل استقلال انتظار می‌رفت این تیم حمله کند اما باز هم این استقلال بود که دامنه حملاتش را بیشتر کرد، گفت: برنامه ما به این شکل بود که استقلال را جلو بکشیم و ضد حمله بزنیم و دیدید که موقعیت هم ایجاد کردیم. در دقایق آخر هم ریسکی بازی کردیم اما کافی نبود.

وی در پایان در مورد ادامه فعالیتش در گل‌گهر گفت: به این موضوع مطمئنم که می‌توانیم نتیجه بگیریم. سال قبل هم همین مشکل را داشتیم و نتیجه نگرفتیم اما در آخر نتیجه گرفتیم. هر مربی یک روز باید آمادگی این کار را داشته باشد و این پایان دنیا نیست. یک مربی حرفه‌ای فوتبال هستم و اگر باشگاه بداند که به درد هم نمی‌خوریم جشن گودبای پارتی برگزار می‌کنیم،در هر شرایط با باشگاه دوست خواهم بود. فقط کسانیکه کنار ما بودند دیدند که چقدر برای تیم زحمت کشیدیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها