10972
شهرآوردهای تهران از تلویزیون‌های شهری پخش شود
31 شهريور 1398
146
ایرانی
یک عضو شورای شهر تهران گفت: شرایط لازم برای پخش مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال در تلویزیون‌های شهری فراهم شود.

روزنامه گل - حجت نظری در جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران گفت: این روزها ایران شرایط ملتهب را در سطح بین‌المللی و نیز متأثر از آن به واسطه شرایط اقتصادی در داخل تجربه می‌کند و در چنین شرایطی اجرای رویدادهای جمعی و خانوادگی که حدی مشخص از نشاط نیز در آنها وجود داشته باشد می‌تواند به انسجام ملی و نیز ارتقای سرمایه اجتماعی که برای برون‌رفت از بحرانها ضروری است، منجر شود.

وی ادامه داد: در این راستا مدیریت شهری تلاش کرد دیدار دو تیم فوتبال پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس را به صورت مستقیم از تلویزیونهای شهری پخش کند اما متاسفانه همکاری لازم بین بخشی برای این رویداد جذاب شهری صورت نگرفت.

نظری اظهار کرد: بر خود لازم می‌دانیم به عنوان نماینده مردم از شورای تأمین بخواهیم به این خواسته مردمی که بی‌تردید بخشی از جامعه‌ آن را مطالبه می‌کند توجه ویژه کرده و مجوز پخش مسابقه فوتبال در فضاهایی از شهر را که با زحمت همکاران ما در سازمان زیباسازی برای تماشای شهرآورد پایتخت مهیا شده است صادر کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها