جاي خالي ياغي‌ها در دربي
10926
دعوا نمي‌شود، مطمئن باشيد!
30 شهريور 1398
277
این بازی برای به جنجال کشیده شدن خیلی چیزها کم دارد؛ مهدی هاشمی‌نسب، علی کریمی، احمدرضا عابدزاده، بهروز رهبری‌فرد، پرویز برومند یا حداقل دیگر نیکبخت، پیام صادقیان، محسن مسلمان و مهدی رحمتی!

روزنامه گل- وقتی بحث دربی تهران وسط می‌آید، همه نگران حاشیه و جنجال و کتک‌کاری می‌شوند. با وجود این، حداقل در مورد بازی فردا می‌توانیم مطمئن باشیم که از این خبرها نیست. به احتمال فراوان دربی پیش رو، یکی از کم‌حاشیه‌ترین دربی‌های این سالیان خواهد بود، به خاطر اینکه اساسا آدم‌های حاضر در آن، استعداد چندانی برای دعوا و حاشیه‌سازی ندارند. کافی است به فهرست بازیکنان دو تیم نگاه کنید تا متوجه حرفی که می‌زنیم بشوید. واقعا چقدر ممکن است در پرسپولیس، نفراتی مثل مهدی ترابی، وحید امیری، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، علی علیپور یا حتی جلال حسینی سروصدا کنند و دعوا راه بیندازند؟ در پرسپولیس فقط شاید شجاع خلیل‌زاده کمی شیطنت داشته باشد که بزرگترین خلاف او هم اعتراض به داور است.

در استقلال هم اوضاع همین است. نه حسین حسینی، نه مثلا وریا غفوری، علی کریمی، مرتضی تبریزی، مهدی قائدی و ... پتانسیل شر راه انداختن را ندارند. آنجا فقط سیاوش یزدانی سر ماجراهای بازی پارسال سپاهان کمی با پرسپولیسی‌ها اصطکاک داشته که بعید است او هم چیزی را با خودش به این بازی آورده باشد. هرچند یزدانی احتمالا باید منتظر برخورد بد هواداران پرسپولیس باشد. به هر حال این بازی با وجود اینکه پتانسیل فنی قابل توجهی دارد و ممکن است مسابقه جذابی از آب در بیاید، اما احتمالا فارغ از همه اتفاقات داخل زمین، یک نبرد آرام و دور از جنجال خواهد بود. این بازی برای به جنجال کشیده شدن خیلی چیزها کم دارد؛ مهدی هاشمی‌نسب، علی کریمی، احمدرضا عابدزاده، بهروز رهبری‌فرد، پرویز برومند یا حداقل دیگر نیکبخت، پیام صادقیان، محسن مسلمان و مهدی رحمتی!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها