تغییر تفکر کالدرون در آستانه دربی
10880
روستایی آلترناتیو علیپور و جونیور شد
28 شهريور 1398
189
ایرانی
علی علیپور روزهای آنچنان خوبی را در خط حمله پرسپولیس پشت سر نمی‌گذارد و آقای گل سرخ‌ها در این سه بازی اخیر شاگردان کالدرون آن طراوت و شادابی همیشگی را ندارد.

روزنامه گل -


هرچند که محسن خلیلی مدعی است این مهاجم به زودی در کورس آقای گلی قرار می‌گیرد اما قطعا انتظارات بالای هواداران کار را برای این مهاجم که سودای لژیونر شدن در سر داشت ولی ماندگار شد خیلی سخت است. با این همه به جز علی علیپور خرید جدید سرخ‌ها یعنی جونیور هم عملکردش آنچنان چنگی به دل نزده تا در آستانه دربی دل هواداران بابت خط حمله سرخ‌ها قرص باشد. شرایطی که در بازی با نفت آبادان گلزنی یک مدافع باعث برد سه امتیازی شاگردان کالدرون شد این نگرانی را از این بابت نه تنها نزد هواداران بلکه در بین خود اعضای کادرفنی و بازیکنان هم به وجود آورده که در خط حمله نتوانند در این مسابقه مهم شرایط خوبی داشته باشند.


همین مساله و این نگرانی‌ها گویا باعث شده کالدرون دست به یکسری تغییرات در تفکرات خود بابت برخی بازیکنان بزند. یکی از این  تغییرات در مورد امیر روستایی است. مهاجم تیم امید ایران که امسال به پرسپولیس آمد و در همان بدو ورود با گلزنی در مسابقات دوستانه حسابی هواداران را بابت این حضور خوشحال کرد. این مهاجم که در تمرینات خیلی با طراوت حاضر می‌شود با توجه به استفاده کالدرون از او به عنوان یک وینگر در این چند نوبتی که به میدان رفت، آنچنان که باید و شاید نتوانست قابلیت‌های خودش را نشان دهد.


در همین خصوص با توجه به شرایط نه چندان ایده آل پرسپولیس در خط حمله با علی علیپور و جونیور گویا کالدرون با بررسی‌های صورت گرفته قرار است امیر روستایی را به پست اصلی خودش یعنی مهاجم نوک برگرداند و این مساله را با او در میان گذاشته است. به این ترتیب این بازیکن قطعا می‌تواند شرایط بهتری در میدان مسابقه در صورت به بازی گرفته شدن از خود نشان دهد و یک آلترناتیو مناسب برای دو مهاجم فعلی سرخ‌ها در خط حمله باشد. باید دید با این تغییرات شرایط سرخ‌ها در نوک پیکان حمله این تیم چه خواهد شد و روستایی از این فرصت به دست آمده برای نشان دادن قابلیت هایش به عنوان یک مهاجم چطور بهره خواهد برد.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها