واکنش تند کالدرون به رسانه‌ای شدن انتقادش به بیرانوند قبل از بازی نفت؛
10859
بفهمم کی بوده اخراجش می‌کنم!
27 شهريور 1398
2078
ایرانی
حاشیه‌های ماجرای محرومیت بیرانوند توسط کمیته انضباطی بابت اتفاقات تبریز و بازی پرسپولیس، بعد مصاحبه واقعی یا خیالی در مورد خداحافظی اش از فوتبال، تنها ماجراهای دردسرساز برای شماره یک سرخ‌ها نبود.

روزنامه گل - حاشیه‌های ماجرای محرومیت بیرانوند توسط کمیته انضباطی بابت اتفاقات تبریز و بازی پرسپولیس، بعد مصاحبه واقعی یا خیالی در مورد خداحافظی اش از فوتبال، تنها ماجراهای دردسرساز برای شماره یک سرخ‌ها نبود. گویا همزمان با این اتفاقات علیرضا بیرانوند طبق ادعای خبرگزاری ایرنا با مواخذه کالدرون مواجه شده بوده و با انتقاد از عملکرد این بازیکن به خاطر اتفاقات بازی با تراکتور و باخت پرسپولیس بدون توجه به محرومیت یک جلسه‌ای این بازیکن را نیمکت نشین کرد.

حالا اینکه ماجرای عصبانیت کالدرون از بیرانوند چه بوده گویا بدون توجه به رفتارهای او بعد بازی بوده و از لحاظ فنی به این دروازه بان ملی‌پوش نقد داشته است. کالدرون نشان داده هیچ علاقه‌ای به ارسال‌های بلند از سوی بازیکنان پرسپولیس ندارد و حتی در بازی با نفت آبادان هم وقتی رادشویچ یک توپ بلند فرستاد با فریاد از او خواست که شروع‌هایش حتماً از کناره‌ها باشد و بازی‌سازی از زمین پرسپولیس شروع شود.

این انتقاد قبل از بازی با نفت آبادان و در تمرینات صورت گرفت و به او بابت اینکه در بازی با تراکتورسازی مدام زیر توپ می‌زده است انتقاد کرد و به همین خاطر بدون توجه به محرومیت او در کمیته انضباطی به این بازیکن اعلام کرد که در بازی هفته سوم سرخ‌پوشان نیمکت نشین خواهد بود. موضوعی که با واکنش بیرانوند همراه بوده و در توجیه این نقد کالدرون به او گفت که طبق خواسته خود سرمربی پرسپولیس با توجه به شرایط تبریز توپ را زیاد حفظ نکرده و بازی را سریع شروع کرده است.

به‌هرحال این بخشی از ماجرای بیرانوند بود اما این موضوع به همین‌جا ختم نشد. فردای این حرف‌های کالدرون وقتی او خبر این صحبت‌ها را در خبرگزاری ایرنا دید به‌شدت از این اتفاق عصبانی شد که چطور واو به واو صحبت‌هایش در یک رسانه وجود دارد. عصبانیتی که بلافاصله باعث شد او در جمع عوامل پرسپولیس در تمرین به این موضوع واکنش نشان دهد. گویا آنجا کالدرون در جمع همه عوامل تیم گفته که حتماً نفر یا شخصی که خبر صحبت‌ها او در تمرینات را به بیرون منتقل می‌کند، پیدا و بلافاصله اخراجش خواهد کرد. گویا کالدرون بابت این ماجرا بسیار مصر است و از اطرافیان خود خواسته به هر نحوی این ناقل اخبار درون تیمش به رسانه‌ها را پیدا و به او معرفی کنند.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها