هیچ‌کدام از اهالی فوتبال در خاکسپاری پسرم شرکت نکردند
10852
پدر عماد: از خون پسرم نمی‌گذرم! / عماد استقلالی بود
27 شهريور 1398
439
ایرانی
او شاید بدشانس‌ترین آدم روی زمین باشد. پدری که می‌خواست از استادیوم آزادی و هواداران فوتبال برای زندگی‌اش کسب درآمد کند هرگز تصورش را هم نمی‌کرد که فرزندش را در این استادیوم جا بگذارد.

حسن بابازاده - او شاید بدشانس‌ترین آدم روی زمین باشد. پدری که می‌خواست از استادیوم آزادی و هواداران فوتبال برای زندگی‌اش کسب درآمد کند هرگز تصورش را هم نمی‌کرد که فرزندش را در این استادیوم جا بگذارد. پدر عماد صفی یاری تنها شش ماه بود که دکه خود را در استادیوم آزادی راه انداخته بود و فرزند شش ساله‌اش را که اتفاقاً علاقه‌مند به فوتبال و استقلال بود با خود به استادیوم می‌برد تا او را در کارش کمک کند. اما یک سهل‌انگاری و یا یک اهمال باعث شد تا این پسربچه جان خود را از دست بدهد و جامعه فوتبال را در بهت و اندوه خود فرو ببرد. پدر عماد از تلخی این اتفاق گفت و اطمینان داد که از خون پسرش نمی‌گذرد.

در ابتدا جا دارد بابت این مصیبت بزرگ از طرف مجموعه روزنامه گل به شما تسلیت بگوییم و ما را در غم خودتان شریک بدانید. از این اتفاق تلخ برای ما می‌گویید که چطور رخ داد؟

در ابتدا باید بگویم فرزند من 6 سال سن داشت در حالی که بیشتر رسانه‌ها گفتند 8 ساله بوده است. تمام مشکلات ما از این فروختن بلیت اینترنتی است. برای اینکه بتوانند نظم را کنترل کنند آنجا داربست زده بودند. من 6 ماه است که در مجموعه آزادی مشغول به کار هستم یعنی درواقع آنجا 3 بوفه دارم. یک علمک برق در آنجا وجود دارد که داربست‌ها به آن چسبیده بود. بازی تمام‌شده بود و فرزندم در حال بازی بود که او را صدا کردم و دیدم به داربست چسبیده است. یعنی درواقع خشک‌شده بود و نصف صورتش کبود بود. بعد از 5 دقیقه خبری از او نشد به سمتش رفتم و دیدم صورتش کبود شده است.

الان در واقع چه کسی در این ماجرا مقصر است؟

زمانی که این اتفاق افتاد و ما پلیس را خبر کردیم قاضی کشیک آمد و همان‌جا اعلام کرد که باید کسی که این داربست را زده است، بازداشت شود. تا الان هم که من با شما صحبت می‌کنم او در بازداشت به سر می‌برد. حتی اداره برق هم آنجا آمد و گفت که این داربست‌ها برق داشته است. شاید بهتر است شما هم بدانید این داربست‌ها 2 روز پیش از بازی برق داشته است. این شانس بد ما بود که قرعه به نام بچه من افتاد.

فرزندتان طرفدار کدام تیم بود؟

عماد از 4 سالگی به ورزشگاه می‌آمد و طرفدار استقلال بود و همیشه دوست داشت برای تماشای بازی‌های این تیم با من به ورزشگاه بیاید. در این اتفاقی که برای بچه من افتاد همه مقصر هستند از کسانی که می‌خواهند بلیت اینترنتی بفروشند تا کسانی که مسئول برگزاری بازی هستند. مطمئن باشید از خون بچه‌ام نمی‌گذرم.

بازهم به شما تسلیت می‌گوییم...

امروز (دیروز) که مراسم تشییع پسرم برگزار شد هیچ‌کدام از مسئولان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و حتی همین مجموعه آزادی حضور نداشتند و این خیلی برایم دردناک بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها