چرا این فضا علیه مجیدی درست شد؟
10819
فرهاد در همان تله همیشگی!
26 شهريور 1398
294
ایرانی
واضح بود كه فدراسيون فوتبال در فاز انتخاب سرمربي تيم ملي اميد، فقط دنبال از سر باز كردن اين تيم است.

روزنامه گل -آنها به هر كسي كه مي‌توانستند پيشنهاد كار دادند. اولويت‌شان هم اين بود كه مربي ارزان‌قيمت داخلي بيايد و به ريال پول بگيرد. نهايتا قرعه به نام فرهاد مجيدي افتاد و او كه بر خلاف ميل باطني‌اش از استقلال رفتني شده بود، هدايت تيم المپيك را پذيرفت. اين موضوع با توجه به رزومه نه‌چندان پربار مجيدي تا حدي باعث انتقاد شد، اما كارشناسنان و روزنامه‌نگاران زياد عرصه را بر فرهاد تنگ نكردند.

 

حتي دو باخت اخير در مسابقات دوستانه برابر ازبكستان هم زياد موقعيت مجيدي را به خطر نينداخت. به هر حال اين بازي‌ها تداركاتي بودند و دليلي نداشت كادرفني به خاطر باخت به آنها زير فشار قرار بگيرد. با اين همه، مصاحبه عجيب و طبق معمول عجولانه فرهاد باعث شد ترديدها در مورد او به اوج برسد. مجيدي در مصاحبه‌اش، با ذكر نام از اكبر محمدي انتقاد كرده؛ دليلش هم اين است كه ظاهرا او مخالف حضور دستيار خارجي در تيم ملي  اميد بوده است. همين انتقاد صريح و افشاي اختلاف ناگهاني با فدراسيون فوتبال باعث شده حجم انتقادات از او افزايش پيدا كند و خيلي‌ها توان و كشش روحي مجيدي براي پذيرفتن اين پست را ناكافي بدانند.


به طور كلي «عجله كردن» يكي از آفت‌هاي جدي مجيدي در دنياي فوتبال بوده است. او روزي در حمله به امير قلعه‌نويي بيانيه داد كه: «شاگرد مكت حجازي هستم و با بي‌اخلاق‌ها كار نمي‌كنم» اما نهايتا در آغوش خود امير از فوتبال خداحافظي كرد! مجيدي همچنين در دوره كوتاه سرمربيگري‌اش در استقلال هم چند نشانه از اين خصلتش را بروز داد؛ از جمله اعلام عدم نياز فوري و ناگهاني به طارق همام و يا اعلام آمادگي علني براي ادامه سرمربيگري در استقلال، آن هم در حالي كه باشگاه دنيال مذاكره با مربي خارجي بود. حتي پذيرفتن تيم ملي اميد هم مي‌تواند در چارچوب همين عجله ذاتي مجيدي تحليل شود. به هر حال بدون تعارف وضع اين تيم خوب نيست و شانس زيادي براي المپيكي شدن ندارد. به همين دليل هم تمام كساني كه پيشنهاد تيم اميد را دريافت كردند، آن را نپذيرفتند. آنچه مسلم است اينكه فرهاد تا وقتي رويه‌اش را در اين مورد اصلاح نكند، زير تيغ انتقادات خواهد بود. او براي تبديل شدن به يك مربي بزرگ، نياز دارد كه خيلي صبور و خويشتندار باشد؛ خيلي خيلي بيشتر از اينها.

 

 دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
تاجی 26 / 06 / 1398 23 : 39 : 22

وقتی چندتا دختر بچه که از فوتبال هیچی نمیفهمن میان یه دوپینگی خائنو میکنن اسطوره همین میشه.من و تمام هوادارای مذکر استقلال این این بشر متنفریم.بخاطر اینکه فصل فصل تیمو ول میکرد و میرفت.


ناشناس 26 / 06 / 1398 58 : 13 : 10

روزنامه کیسه کش این دوپینگی با لابی احمدی نژاد بازیکن شده


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها